Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Monitoring i lokalizacja gps

Polecane posty

Gość gość
impel security http://www.impelsecurity.pl/ oferuje takie rozwiązania do samochodów: gps, jakieś programy, które analizują stan paliw itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Firma Scazi ma bardzo dobra oferte monitoringu mi zakładali w biurze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Motocyklista4EVER
Zastanawiam się nad założeniem monitoringu dla motocyklu, który ostatnio zakupiłem. Czytałem że Konsalnet posiada taką ofertę. Znacie jakieś firmy, które się tym zajmują również? Chciałbym mieć porównanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaciekR11
Jeżeli interesuje Cię monitoring GPS to zapoznaj się z firmą konsalnet mają chyba najlepszą ofertę na rynku. https://gps.konsalnet.pl/#

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pawełmaliniak1
Też polecam konsalnet. Monitoring motocykli to świetna sprawa zwłaszcza na dłuższych trasach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość felkoper1
Myślę, że monitoring GPS to świetne rozwiązanie dla firm. Razem z teściem korzystamy z monitoringu firmy konsalnet i jesteśmy bardzo zadowoleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja używam monitoringu GPS, ale od Transmobil. Cieszę się tym już kilka miesięcy i nie spotkałem się jak na razie z żadnymi problemami. Mam nadzór nad pracownikami i firmowymi pojazdami 24h/7. Nie mam dużej firmy, ale uważam, że potrzebne jest to wszędzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasiek_ 70
Jesli chodzi o system monitoringu i lokalizacji gps to ja moge polecic, uzywany przeze mnie w mojej firmie system http://navitop.pl. Nie mam zastrzezen co do dzialania , mega dokladny i nie zdarzylo mi sie zeby byl jakis techniczy problem. Super rozwiazanie, naprawde dokladne pomiary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maniek09
Monitoring GPS to genialna sprawa dla pojazdów i na okrutnych złoczyńców którzy tykają się nie swojego cacka ; P Słyszałem jednak, że są sposby na to, żeby taki GPS zagłuszyć, ale wydaje mi się, że zdolni monterzy są sobie w stanie poradzić z takimi utrudnieniami. Od lat korzystam z usług Konsalnetu i ich monitoring nie zawiódł mnie ani razu. Warto zajrzeć na ich wachlarz usług https://gps.konsalnet.pl/uslugi/dla-transportu/ jeżeli poszukujecie dobrego monitoringu z rzetelną obsługą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mogę od siebie polecić monitoring ikol. Nie ma umów, abonament to 16 zł miesięcznie, jest do wyboru masa przydatnych opcji dodatkowych, wybiera się to, co naprawdę się nam przyda. Co do wypowiedzi niektórych, że to świetne zabezpieczenie od kradzieży, to jest to mit. Monitoring GPS jest narzędziem do śledzenia auta, sprawdzania tras itp, ale jako zabezpieczenie się nie przyda, bo złodzieje teraz zawsze mają zagłuszarki GPS. Do zabezpieczenia będzie dobry monitoring radiowy, nie GPS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jonasz856
Monitoring gps to cos co jest niezbedne w kazdej firmie, ktora ma samochody sluzbowe. Ja jako wlasciel firmy lubie ta opcje, poniewaz w dowolnym momencie moge zerknac sobie w system, aby sprawdzic co sie dzieje. W firmie współpracujemy z Transmobil, poniewaz mieli najlepsza oferte i opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorkaaaa911
Prawda jest taka, że monitoring GPS pozwala nie tylko na lokalizowanie pojazdów, ale również daje dostęp do dostęp do wielu funkcji i statystyk pojazdu. Można dzięki temu zredukować kosztu i zapewnić bezpieczeństwo kierowcom. Tutaj https://www.gannet.pl/korzysci/korzysci-stosowania-ganfleet/ można się dowiedzieć więcej na ten temat i sprawdzić ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość solistarutka8
Dokładne monitorowanie samochodów w firmie pozwala uchronić je przed kradzieżą ale nie tylko. Co najważniejsze pozwala zoptymalizować koszty eksploatacji pojazdów. Mam parę aut i teraz już wiem gdzie uciekają moje pieniądze. Korzystam z usługi monitoringu pojazdów firmy konsalnet i jestem bardzo zadowolony. Bardzo profesjonalne podejście. https://www.konsalnet.pl/uslugi/indywidualni/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo cenię współpracę z Transmobil, bo uważam, że to właśnie dzięki oferowanym tu usługom mogę prowadzić swoją firmę nie martwiąc się czy przetrwam na takim trudnym rynku. Prowadzę działalność transportową, ale specjalizuję się w szczególnym typie usług, bo moi kierowcy prowadzą pojazdy komunalne. Kontrahenci są wymagający i muszę się mocno nagimnastykować, żeby spełnić te wymagania przy jednocześnie konkurencyjnej cenie. To trudne, ale systemy Transmobile bardzo mi pomagają. Mogę sprawdzać zużycie paliwa, lokalizację pojazdu i komunikować się z kierowcami. Wszystko mam pod pełną kontrolą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monterGPS
Ja również polecam monitoring GPS od firmy ikol. Montowałem ich lokalizatory, dobry sprzęt, a ludzie mówili, że dobrze się pracuje na ich platformie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Konrad51
U nas w firmie (w zależności od samochodu) były zamontowane szyny CAN lub sondy paliwowe i dodatkowo lokalizatory gps firmy transmobil. I powiem szczerze że nikt nie odważył się kraść paliwa - więc na pewno skutecznie odstraszały złodziei :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adrianna344
Ze znajomą z którą śmigamy na motocyklach zdecydowałyśmy się na taki system monitorowania motocykli z Konsalnetu - 50 zł miesięcznie a zabezpieczenie przed kradzieżą pełną parą https://gps.konsalnet.pl/uslugi/bezpieczny-motocykl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dariusz K
Jednak sam monitoring nie jest odpowiednią opcją dla firmy transportowej bądź posiadającej dużą flotę samochodów dla przedstawicieli. Jeżeli chcesz zobaczyć jakie możliwości powinien zapewniać taki system to sprawdź Flotman z którego korzystamy od kilkunastu miesięcy. Mamy zapewnioną jednocześnie oprócz monitoringu, kontrole ilośc***aliwa, czy automatyczne powiadomienia o stanie samochodu oraz raportowanie, dzięki czemu nic nie jest pominięte ze względu na niedopatrzenie ludzkie. Oszczędności z takim rozwiązaniem również znacząco wzrosły z czego jesteśmy szczególnie zadowoleni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniaa382
Mój mąż w samochodach firmowych ma zamontowane lokalizatory gps firmy TRANSMOBIL. Choć korzysta z nich od niedawna to jest z nich bardzo zadowolony, gdyż są bardzo dokładne. Jestem pewna, że przez długi czas będzie kontynuował współpracę z tą firmą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w przypadku chęci skorzystania z monitoringu GPS proponowałbym skontaktować się z firmą Transmobil - ona posiada w swojej ofercie systemy, które to umożliwiają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mistrzunio

JA tez korzystam z tego lokalizatora fajna sprawa wierzę że raczej nie będzie mi musiał służyć w sytuacji kradzieży odpukać ale napewno jest to zabezpieczenia takowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nestor

A jeżeli chcecie sprawdzić czy macie np. w aucie służbowym GPS, o którym nie wiecie, to polecam poczytać https://www.alfatronik.com.pl/info/jak-wykryc-gps-w-aucie/ W firmie z kolegami znaleźliśmy właśnie lokalizatory i niestety szefostwo miało problemy, bo o takich rzeczach trzeba informować pracowników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edward

Ja w firmie korzystam z opcji jakie oferuje TransMobil i przyznam że jest to doskonałe rozwiązanie. Logistyka i transport bez tego rodzaju alternatyw obecnie chyba nie może istnieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janusz

Mam średnią firmę w której posiadam kilka dostawczaków i obecnie zastosowałem z nich nową lokalizację gps Transmobil. Jak narazie przynosi mi same korzyści, pełną kontrolę nad pojazdami, a także spore oszczędności na paliwie i czasie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×