Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Monitoring i lokalizacja gps

Polecane posty

Gość Natan

Nie wyobrażam sobie swoich samochodów służbowych bez monitorngu, dlatego zainstalowałem jakiś czas temu rozwiązania transmobil i świetnie sprawdzają się każdego dnia. Warta uwagi opcja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Honek

Sprawdź na pewno system Flotman, jeżeli zależy Ci na w pełni profesjonalnym monitoringu GPS aut służbowych. My używamy go od dłuższego czasu i dzięki niemu znacząco wzrosły nasze oszczędności pieniędzy oraz czasu, ponieważ w logistyce jest dużo mniej do zrobienia jeśli zawsze wiemy gdzie jest auto, w jakim jest stanie technicznym oraz czy zużycie paliwa jakość dziwnie nie wzrasta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janusz

Od dłuższego czasu szukałem dobrego systemu dla swojej firmy i znalazłem rozwiązanie w TransMobil. Analiza spalania oraz upustów pozwoliła w naszej firmie złapać dwie osoby które kradły paliwo. Super rozwiązanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luna

GPS  od transmobil-gps.pl to jedna z opcji które mogę polecić bez dwóch zdań.Bardzo profesjonalne podejście do działania i spora funkcjonalność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ludek

Jak dla mnie bezkonkurencyjny jest transmobil - dobra cena i najwyzsza jakość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basia

Od kiedy mąż postawił na lokalizatory od transmobil wszystko w firmie działa płynniej. Każdy pojazd jest pod kontrolą, a co ciekawe raz udaremniliśmy dzięki niemu kradzież paliwa przez niestety nieuczciwego pracwnika. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miki

Super gps dla firm oferuje transmobil-gps.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Sprawdź sobie na tej stronie GPS CarControl carcontrol.pl/ . Jeden z moich klientów ma zainstalowane w samochodzie takie cacko i powiem ci, że zakres możliwości, jakie daje jest naprawdę duży. Ten GPS jest nawet w stanie poinformować, jak auto opuści jakąś wybraną strefę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×