Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość tropikallaz

czy taka dieta jest dobra?

Polecane posty

Gość tropikallaz

mam codziennie 2h wf w szkole(klasa sportowa ;) ), do tego 4 razy w tygodniu treningi z biegania(ok. 1,5h) i w domu robię ćwiczenia na pośladki. Moja dieta: staram się jeść 5 posiłków dziennie co ok. 3 godziny, na śniadanie zazwyczaj jakieś musli jogurt activia czy coś takiego, później kanapka w szkole ( z ciemnym pieczywem). Po 13 jem jakiś owoc. W domu obiad (mama stara się gotować zdrowo) a wieczorem ok 19 kolacja. Ze słodyczy zrezygnowałam :D. czy w taki sposób uda mi się schudnąć ok. 5 kg w 1-2 miesiące?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tropikallaz
dodam jeszcze że mam 15 lat, waże ok. 56 kg przy wzroście 161 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wg mnie za mało białka (sery, twarogi, jajka), tym bardziej, że dużo ćwiczysz. Twoi trenerzy powinni chyba coś o tym wiedzieć. Natomiast, jeśli musli z torebki to je wywal i zastąp owsianką. Jogurty też jedz naturalne; dodawaj owoce, miód, czy ostatecznie konfitury (najlepiej domowe).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja myślę, że bez problemu przy takiej diecie zrzucisz, a jeśli chcesz mieć większą pewność co do skuteczności, to może zaopatrz się w jakiś dobry suplement? Ja schudłam w 2 miesiące 5 kg przy ograniczaniu węglowodanów i stosowaniu Activlab Carnitine3 z http://swiatsupli.pl/ . :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hejka 🙂 Chcesz szybko i dużo schudnąć ?

Kiedyś miałam wielki problem z wagą, byłam otyła, próbowałam wiele diet ale nic mi nie pomagało, koniec końców trafiłam na tego bloga:

dietalux.wordpress.com

Znalazłam tam polecone, bardzo tanie tabletki na odchudzanie, zaczęłam je stosować i udało mi się schudnąć około 20 kg bez efektu jojo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×