Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

chdozenie na siłownie a moja kobieta

Polecane posty

Gość gość
a powiedz ile ty masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
31 wiec juz troszke zycia zlecialo, ale masz racje wekend, choc wekendy bardzo szybko uciekaja! A jakeis plany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:) Proszę cię całe życie przed Tobą ja 30 prawie:) na weekend tak owszem mam plany. Chyba po suknie ślubną pojadę:) strzelam sobie w kolano co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o kurde... no to mało pwoiedziane:) ale jesli czujesz ze to jest to nie czekaj... tylko staraj sie by bylo zawsze dobrze:))) a ogolnie jestes b.mila co robisz na codzien?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem pewna na 100 % już wszystko z nim przeżyłam mamy już swój dom dobrą pracę i kochamy się więc na co tu czekać ja już prawię 30 na karku trzeba dziecko rodzić a karierę już zrobiłam może po dziecku będę robić dalej :) jestem menadżerem w dużej korporacji :) zdziwiony? A ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kurde jak to fajnie brzmi jak ktos tak kocha:) a ja hm.. u mnie to mniej rozowo zyjemy razem 7 lat, mamy dziecko,, miedzy nami jest coraz gorzej. zawodowo w duzej firmie odpowiadam ze projektowanie, wiec chociaz tu cos robie konkretnego a na codzien, walczymy:) kazdy wbija szpilki :)) wiec pwoiem tak gdyby nei dziekco by tego nie było.... wiec kto ma lepiej ?:)))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja:) Może kiedyś się jeszcze pogada zdasz mi relacje jak ci się życie układa czy jest lepiej czy gorzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze uda sie trafic, ale tu na kafe przewija sie chyab miliony osob:) ale wiesz co fajniutka jestes taka pozytywna a to wazne ja juz na straty jestem :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
e nie przejmuj się będzie dobrze, trzymam za Was kciuki i mocno w Was wierzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzieki i tez zycze bardzo fajnego zycia:))) w harmonii spokoju... a jakby co gg :37360562

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a zapomniałam nie jesteś na straty tylko wierz w siebie:) gg zapisałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×