Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy Wam z rana ...

Polecane posty

Gość gość
Rano to mam zawsze sztywnego i teraz też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój też ładnie stoi teraz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To musimy gościu sobie chyba ulżyć bo co innego nam pozostało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak Sami się zabawiacie z rana;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To konieczność :) No i też jakieś daje rozprężenie. Ja w tej chwili ruszam skórką powoli dokładnie naciągając napletek. Jest gorący i sztywny. Dał bym go w dobre sprawne dłonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mam wielką ochotę na takiego sztywnego mrr;-) Moje ciało takie gorące, potrzebuje pieszczot... oj potrzebuje. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No cóż nie pomogę Ci bo nie da rady teraz, ale pomyśl sobie, że ja robię to dla Ciebie. Wszedł by w Ciebie głęboko po same dno :) Masz też ochotę to połóż palec na szparce i powoli rozszerzaj wargi wsuwając paluszek do mokrej dziurki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Włóż rękę w moje majteczki ,..przekonasz się jaka spragniona jestem. Moje piersi czekają na pieszczoty....całe ciało wygina się namiętnie i czeka.... na ciebie.... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mężczyźni ulzyli już sobie, a ty kobieto radz sobie samą, tak już jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ok... No to uciekam nici z zabawy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mmrr to mój sztywniak ulży Twojej cipce na gg 46148350 wejdz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No faktycznie już jesteś cała rozpalona i mokra. Włożyłem palec i czuję. Lubię smak soczku, który wycieka powoli :) Jest cudowny w smaku jak ja to uwielbiam. Klęczę przed tobą i wsuwam się pod Ciebie liżąc ten nektar rozkoszy. Mój już pulsuje ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Siora wpadła nago, prosto spod prysznica do pokoju, nie zważając,że leżę na sofie w słuchawkach i słucham muzy. Schyliła się nad szufladą szukając majtek i pończoch. Z bokserek zrobił mi się namiot.Jej wypięty w moją stronę tyłek , napięte w skłonie uda i pośladki, sprawiły że zaschło mi w gardle a jaja domagają się wypróżnienia. Cholera, czemu to siora a nie inna dziewczyna. Rżnąłbym jak kot kotkę w marcu. Muszę sobie zwalić bo zaraz mnie chyba rozerwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uff, szybko poszło.Miałem przed oczami ten wypięty tyłek siory i zwaliłem sobie w łazience.Zazdroszczę jej chłopakowi, bo często do niego wychodzi.Ma pewnie z nią dobre używanie. Muszę wieczorem zbajerować swoją dziewczynę na seksik. Zerżnę jej piczkę , aż będzie soczkami pryskała. Najpierw porządnie jej wyliżę a potem kondonek i jazda bez trzymanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To masz fajne plany koleś :) Siora służy jako podkład ? Ciekawe masz podejście ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak mi dobrze... tak mi rób. Moje zmysły szaleją.. Siadam Tobie na kolana... widzę w Twoich oczach ten błysk...rozpala mnie jeszcze bardziej. Unosisz moje biodra... mrrr po czym sztywny, wirujacy wchodzisz we mnie... uuuu odpływam......;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Świetnie to ujęłaś i lubię w takiej pozycji siedzącej od tyłu. Możesz się poruszać swobodnie unosząc biodra w rytm cicho sączącej się muzyki. Obejmuję je i pomagam coraz głębiej Cię na tego wielkiego sztywniaka nabijać. Czuję twoje soki, które spływają mi po jajkach i udach. Czuję zapach Twojego podniecenia :) O jak mi dogadzasz swoją gorącą rozkoszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twoje ręce pieszczą moje piersi... Takie nabrzmiałe , proszące się o dotyk.....nagle zsuwają się niżej i niżej. Docierają do szparki... mrrrr jak cudownie. Moje ruchy stają się coraz szybsze.... oddech przyspiesza... Jestem już coraz bliżej..... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czuję jak cała drżysz ... co to za uczucie pieścić Twoje ciało. Masz twarde sutki jak kamyki a tyłeczek aż podskakuje z radości czucia takiego cuda natury jaki masz w środku. Plecy ociekają potem co jeszcze bardziej mnie podnieca. Twoje ruchy to jak wibrator. Już niebawem wystrzelę ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciało szaleje z rozkoszy.... coraz bliżej i bliżej, ....aż w końcu wybucha całą siłą...... uwielbiam ten stan.... Ale nie przerywaj... chcę jeszcze i jeszcze.... Czuję jak wystrzeliłeś.... jak próbujesz wyrównać oddech....moje palce wybijają się w Twoją skórę.... wybacz to jest silniejsze ode mnie... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napięcie powoli opada. Teraz pieszczę Twoje ciało delikatnie byś doszła do siebie i za chwilę zaczniemy od nowa. Gdzie jesteś kochana Rusałko :) Czy mam daleko do Ciebie ? Oj bym chciał w realu być przy Tobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Często sobie robię dobrze myśląc o siorze, chyba częściej niż myśląc o dziewczynie.Fajna dupcia z mojej siory jest.Ma zgrabny tyłek,jest szczupła a cycek pokaźny i jest wysoka jak ja. Czasami w ten tyłek ją klapnę jak mi w domu gdzieś zawadza ale nic ponad to.Tylko mogę oblizać się i pomarzyć,żeby znaleźć się pomiędzy jej rozłożonymi nogami.Mi się zawsze jakieś niższe i drobniejsze dziewczyny trafiają.Obecna też taka pod pachę, dobrze chociaż, że chętna na seksik.Taka niższa, drobna czarnulka,ale tyłek cudo .Jędrny, chociaż nie puszysty a ona lubi od tyłu, mam chęć zajrzeć w jej drugą dziurkę, ale ona jeszcze ma opory.Pracuję nad tym, bo jestem ciekawy takich doznań z nią. Wieczorem ją zerżnę jak tylko będzie chciała, bo jaja mam ciężko mimo że sobie zwaliłem a u niej wolna chata się zapowiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powoli dochodzę do siebie..... lecz tylko przez chwilę. Dla odzyskania równowagi razem zmierzamy pod prysznic...... mydle twoje ciało ...powoli, namiętnie, delikatnie..... Czuję jak na nowo zaczyna pulsowac,twardnieje i....prosi się o pieszczoty. Zsuwam się powoli, aż moje usta dotrą do niego...... Delikatnie jezyczkiem zaczynam go pieścić..... ,Czuję też żar.... mrrr;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cudowna jesteś cudowna. Każda sekunda z Tobą to jak by fruwał w obłokach. Czuję Twoje usta ma czubku główki i jak wsuwasz go aż dusi Cię jego wielkość. Stoję i aż mi nogi się uginają z rozkoszy. Pytałem Ciebie o coś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czuję jak drżysz ... Moje usta zaciskaja się po czym otwierają doprowadzając Ciebie do coraz większej rozkoszy.... Ręką masuję Twoje jajka.... jak cudownie jest poczuć ten stan do jakiego można mężczyznę doprowadzić.... Teraz jesteś mój i tylko mój... Tak Ci jest dobrze.... mrr;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cieszę się że się dobrze ze mną czujesz ! Napisz mi jak chociaż wyglądasz bo już moja wyobraźnia siada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem..... zadowalam wyglądem jak i rozkoszą;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to już wiem bardzo dużo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uważam, że nie mam się czego wstydzić. Nie rzucam się zbytnio w oczy, ale też nie jestem niezauważalna. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem wysoki i ważę 82 kg. Nie tylko uprawiam sporty łóżkowe, ale i ... Mój m... ma dlatego większe dotlenienie i poprawiam przez to w nim krążenie i przez to słucha mnie i staje kiedy chcę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×