Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

martads

zdjecia na portalach erot

Polecane posty

hej. czy zdazylo wam sie,ze ktos rozpoznal was po fotkach umieszczanych na portalach erotycznych ( datezone itd)? i jak sie to zakonczylo? czy mialyscie problemy w pracy czy w miejscu zamieszkania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie się nie zdarzyło, ale może lepiej nie pokazywać twarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie sie zdarzylo, ale na szczescie ja mieszkam w cywilizowanym kraju, a nie w zacofanej Polsce i nikt z tego afery nie zrobil, tylko mówili ze mam ladne cialo. A Wam w ciemnogrodzie proponuje na glupie teksty odpowiedziec: "A Ty/Pan/Pani co tam robil/a? Przez przypadek na taki portal sie nie wejdzie" Taka odpowiedz powinna wystarczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tępok co to w tytule robi błędy będzie teraz pouczał tych biednych Polaczków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O widze ze odezwal sie jeden z tych sfrustrowanych koniobijców, co to" ich jedyna kobita, to wlasna wita"- szkoda mi takich samotnych, niedopieszczonych i sfrustrowanych samców :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za to ty jesteś pissdo tak dopieszczona że gnijesz na forum kategorii pomielonego psa z budą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marzy się tłumokowi pięciu naraz i to na raz hahahahahaha no jasne a kto by cię chciał szlaufie na więcej niż raz tłumoku bez szkoły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ciekawy wrażeń
Widzisz Kuro, zainteresowali się Tobą frustraci którzy z braku jakiegokolwiek sensu w życiu spędzają 24/7 na forum i czekają na okazję żeby spróbować kogoś obrzucić łajnem :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te? Ciekawy wrażeń? To iż tobie się podobają tłuki, które nie potrafią poprawnie posługiwać się polszczyzną nie znaczy że ja jestem sfrustrowany. Wręcz przeciwnie to ty jesteś frustratem. Na zasadzie wełna nie wełna byle kicha pełna .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćdslaskboleslawiec
kilka razy znajomi przypadkiem wpadli na moj profil i rozpoznali mnie. sasiadka ktora czesto przychodzila do mojej matki na kawe wyznala mi niedawno ze wraz z mezem wielokrotnie ogladalo moja trans na sex kamerce. teraz to przynajmniej nie musze udawac kiedy mijaja mnie na dzialkach w momencie gdy wygladam przez okno altany a koles rznie moj wypiety tylek. ja z trudem powstrzymywalem sie zeby nie ppjekiwac z rozkpszy.gdy przechpdzili kolo mnie. ale nie moglem.nic zrobic z tym ze na dzialke.weszla niespodziewanie.siostra i to od tylu i widziala wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marta widziałaś po kilku postach jak to jest. Kura bardzo dobrze to doprecyzować. Pół biedy jeśli chodzi o mężczyznę. Ale jeśli chodzi parę, czy co gorsza o kobietę, niestety możesz mieć przerąbane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość4imp
Nie zdarzyło, bo nie wstawiam takich zdjęć :D, ale ciemnogród- ooo taaak. :classic_cool: Ciągle też zastanawiam się co niektóre osoby robią na erotycznym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Detazone to wylęgarnia patologii. Kiedyś z ciekawości zajrzałam. Małzeństwo w wieku około 35 lat Szukają kogoś do trójkąta. Mnóstwo zdjęć. W tle mieszkanie. Syf. Bida. I ...dziecko w łóżeczku , bez zamazanej twarzy.I to nie jedyny przypadek. Niektórzy zachowują się gorzej niż goryle w fazie chcicy. Ja tam nie chciałabym znaleźć się w takim towarzystwie. Twarz po prostu zapiksluj. Skoro już chcesz tam wylądować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość4imp
Nie wiem. Ja sama bardzo lubię oglądać twarz, nie sama goliznę. Nie podniecałoby mnie oglądanie samego fiuta, albo cycków i ci=py,a twarz zasłonięta. Psuj, bo to "zły zboczeniec był". 😴 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość4imp
A oczy (spojrzenie) to dla mnie kwintesencja erotyzmu. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Są ,są. Co to jest dwudziestka??? Są nawet młodsze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ta Karolinka to pulchna że hej :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty jestes młodsza? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam na sexfocia.pl zdjęcia i jakoś mnie to nie boli jak ktoś mnie rozpozna, po to je tam wstawiam co nie? Poza tym mnóstwo ludzi się tam loguje, na paru spotkaniach już sam byłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam na sexfocia.pl zdjęcia i jakoś mnie to nie boli jak ktoś mnie rozpozna, po to je tam wstawiam co nie? Poza tym mnóstwo ludzi się tam loguje, na paru spotkaniach już sam byłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×