Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czy po 30 można spotkać miłość

Polecane posty

Gość gość
mazowieckie,a Ty ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I proszę jaka miła niespodzianka :-) jeszcze się okaże że mamy do siebie rzut beretem ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mieszkasz w dużym mieście? Albo do jakiego miasta masz najbliżej? Takie może głupie pytania, jednak to publiczne forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mieszkam 40 km od warszawy,tyle mogę podać publicznie. a Ty :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja 3X40 od Warszawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może nie rzut beretem ale odległość przyzwoita.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tika23456
3x40 to może z Kielc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam 32lata.jestem bezrobotna od zawsze, ważę 150kg (żaden żart,prawda) myślicie, że ktokolwiek na mnie pozytywnie spogląda? A tak niedawno było 17, za kolejne 15 lat będę mieć 47 o ile otyłość i cukrzyca mnie nie uskuteczni, co jest wysoce prawdopodobne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzień dobry koleżanko :-) wybacz ,lecz musiałam ogarnąć się do pracy na noc,stąd ta wczorajsza cisza... życzę słonecznego i miłego dnia. a ja uciekam spać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Można, ja jestem tego przykładem Mając 31 zerwalam zaręczyny, a teraz w wieku 34 jestem bardzo szczęśliwa z innym i w grudniu przyjdzie na świat nasze dziecko Także głową do góry dziewczyny!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam piszę aby pokazać że można zmienić coś w swoim życiu. Mam 45 lat, z mężem rozwiodłam się po urodzeniu 2 córeczki. Żyłam u rodziców, były mąż płacił alimenty a ja zajmowałam się domem ogrodem rodzicami i moimi skarbami. Ale poczułam samotność, straszną samotność. Nie mając doświadczenia w żądnej konkretnej branży zapisałam się do szkoły policealnej Nova (ale to nie jest reklama) na asystentkę stomatologiczną i po zakończeniu znalazłam pracę w niedalekim gabinecie, tam pracował Sławek. Na początku starałam się zachować dystans bo przecież mnie zatrudniał i był szefem, ale między nami zaiskrzyło. Jestem szczęśliwa i chcę powiedzieć że każda z Was też może być taka jak ja - spełniona. Czasami trzeba po prostu coś w swoim życiu zmienić żeby pomóc losowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zakochać to się można w pięknej 20 sto latce z gładziutką skórą, a nie w zwiększącej z każdym rokiem ilośći zmarszczek, siwych włosów i coraz mniej jędrenej skurze starych bab po 30. Nikt nie zakochuje się w gorszym modelu jak na około widzi pełno lepszych -> młodszych. Przestańcie się oszukiwać, że jest inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ani w analfabecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13:22 To już i pomarszczone i siwe ciebie nie chcą? :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Dzień dobry. Czy dziś ostatni dzień w pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wczoraj 19;53 hej,zostało mi jeszcze kilka dni do urlopu,którego wcale nie wyglądam...w czerwcu byłam kilka dni w domu i wróciłam do pracy bardziej zmęczona niż przed urlopem.nie przeczytałam żadnej książki,nie obejrzałam żadnego filmu,nawet muzyka mnie drażniła,porządki również sobie odpuściłam...nie robiłam nic.zupełnie zobojętniałam.samotność potrafi zniszczyć człowieka.teraz to wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie można

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez mi sei wydaje ze nie mozna ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś , dziś Czego nie można?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie można po 30 spotkać miłości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każda miłość jest pierwsza, bo każda jest inna. Inaczej kochamy mając 20 lat inaczej mając lat 40. Nigdy nie jest za późno na uczucia a wybranka/wybrankę serca można spotkać w każdym wieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mozna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest wsparcie dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie można, a przynajemniej bardzo trudno. Jak przeglądam profile 20-25 latek - podoba mi sie mmniej więcej połowa, jak nie więcej. W kategorii 10 lat pózniej - mniej niż co dziesiąty profil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co z wami,przecież na profilach ludzie zamieszczają tylko zdjęcia, godzinami wybierane może poprawiane.Ładna buzia i smukła figura to nie wszystko, to najmniej ważne cechy. Co z tego że ślicznotka czy ciacho jak słowa nie zamienisz .Za 20 lat już i buźka i figura nie będzie idealna a głupota pozostanie ta sama co w wieku 20 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Mam dokładnie takie same odczucia, może tylko z taką różnicą, że w kategorii 10 lat później nawet nie co dziesiąty profil mi się podoba, a może jedna na 50 podstron. Szczerze to się z tego powodu strasznie podłamałem ostatnio. Jak miałem 20 pare lat to nigdy nawet o tym nie myślałem bo po co się interesować jak wyglądają 30sto latki jak jest pełno ładnych dziewczyn wśród 20 paro latek. Ale po 30 urodzinach na fali załamki z powodu przekroczenia tej magicznej granicy mówię sobie sprawdzę jak tam sprawy wyglądają w przedziale 30-35 i się załamałem. Dosłownie przewinąłem z 50 podstron na sympatii i żadna mi się nie podobała i w każdej można było zauważyć, że proces starzenia zaczął się mniej lub bardziej. Tak jak ty po przejściu na dział 20-25 to więcej niż połowa dziewczyn mi się podobała bez problemu. Do 30 nigdy nie myslałem o swoim wieku, ale własnie z powodu tego aspektu teraz jestem zajebiście zły jak pomyśle o kolejnych urodzinach. Teraz na szczęście nie muszę się interesować paniami 30+ bo ledwo co przekroczyłem 30 i mogę jeszcze umawiać się z 20 sto latkami, ale za 10 lat będzie już dużo trudniej. Jakoś nie widzę, żeby za 10 lat widząc 20 sto latki przekonał się, żeby jednak zainteresować się 30sto czy 40sto latką. Dlatego myślę, że po 30 raczej trudno spotkać miłość bo z perspektywy faceta widząc, że są dużo ładniejsze młode dziewczyny wogole nawet nie chciałoby mi się zabiegać o względy 30 sto czy 40 sto latki. Nie chcę nikogo obrażać, ale niestety takie mam odczucia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Wywnioskowałam że stuknęła ci 30. Idąc twoim tokiem myślenia i z twoją atrakcyjnością jest coś nie tak. Ciachem nie jesteś a torciku szukasz. Dziwne myślenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facet niezbyt przystojny
Nie można bo wy kobiety siedzicie na tych portalach i szukacie facetów o twarzy Ronaldo,Małaszyńskiego lub Dicaprio a nie odpisujecie do przeciętnych z wyglądu którzy też chcą kochać i być kochanym.Można mieć swój typ faceta ale przynajmniej mogłybyscie coś odpisać facetowi który do was napisze wiadomość a nie jest w waszym typie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facecie Niezbyt Przystojny Brak odpowiedzi na wiadomość czy telefon to zwyczajny brak wychowania. Nie ma znaczenia czy dotyczy to kobiet czy mężczyzn. Po kimś po 30 należałoby się spodziewać więcej taktu.Jeśli jednak wyłącznie buzia ze zdjęcia decyduje o byciu atrakcyjnym to niestety bywa jak piszesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×