Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Nienawidze swojego męża

Polecane posty

Gość gość
On byl we mnie wpatrzony jak w obrazek. Nie byl typowym bad boyem przez rok nie znalam nawet jego kumoli bo uwazal, ze jestem dla nich za dobra a ini sa zbyt blokowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Nie będę rozmawiał z Tobą na takim niskim wręcz patologicznym poziomie. Radzę Tobie jednak udać się do psychologa a może lepiej do księdza skoro wszędzie widzisz prawiczków podobno to się nazywa "syndrom Maryi" najczęściej występujący u rozwiązłych kobiet. A te bajki o leceniu na porządnych mężczyzn to możesz wmawiać dzieciom a nie dorosłym osobom, które znają życie. Gdyby kobieta wybrała porządnego mężczyznę to nie była by zdradzona bo bycie porządnym mężczyzną to przede wszystkim zasady moralne, które wykluczają popełnienie zdrady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NieMogeSieZalogowac
No niestety tu prawiczek ma rację. Młode kobiety nie szukają porządnego faceta, tylko takiego, który będzie cool. Im bardziej cool, tym lepiej. To, że za małolata dla kobiet cool oznacza agresywnego,pijącego i ćpającego *****cza rozumiem, nie rozumiem jedynie po kiego grzyba te same kobiety po przejściu okresu dojrzewania i przewartościowaniu priorytetów i cech porządanych u partnera dalej tkwią wzwiązku bez perspektyw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NieMogeSieZalogowac
przecież ci grzeczni co nie imprezują też zdradzają, porzucaja kobiety więc co ma piernik do wiatraka? x Owszem, że zdradzają ,ale ryzyko zdrady jest o wiele mniejsze jak u *****cza który zawiera 20 nowych znajomości co imprezę . To chyba logiczne ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorka pieprzy sobie zycie na wlasne zyczenie. rozumiem, slepa milosc,klapki na oczach, zaraz dziecko. ale po tylu latach i tak patologicznych sytuacjacj autorka zachod******olejna ciaze? a co do mieszkania z tesciami. czesto mlodzi ludzie musza troche pomieszkac z rodzicami zeby jakos sie odbic, ale u was widze, ze to juz permanentne zasiedzenie. i jeszcze jakie pretensje. szanowny tatus w ogole pracuje czy twoim zdaniem autorko tesciowie maja was utrzymywac z tego wzgledu, ze moze kiedys trzeba im bedzie podac szklanke wody?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie będę rozmawiał z Tobą na takim niskim wręcz patologicznym poziomie. Radzę Tobie jednak udać się do psychologa a może lepiej do księdza skoro wszędzie widzisz prawiczków podobno to się nazywa "syndrom Maryi" najczęściej występujący u rozwiązłych kobiet. A te bajki o leceniu na porządnych mężczyzn to możesz wmawiać dzieciom a nie dorosłym osobom, które znają życie. Gdyby kobieta wybrała porządnego mężczyznę to nie była by zdradzona bo bycie porządnym mężczyzną to przede wszystkim zasady moralne, które wykluczają popełnienie zdrady. xxx chyba trafiłam w czuły punkt :) prawiczek walący\\ konia przed po\\rnusami bo żadna go nie chce, nienawidzący "bad bojow" i kobiety, które na takich lecą... Szkoda tylko że taki konio\bijca ma tak ograniczone postrzeganie świata, bo przecież miliony kobiet zostało zdradzonych i porzuconych przez tych grzecznych, spokojnych, nie-imprezowiczow, ale on tego nie dostrzega, bo walenie \konia i oglądanie po\rnoli tak mu mózg rozpuściło. Dla niego facet ktory porzuca czy zdradza to bad boy, ćpun i pijak, innych nie ma, czarne albo biale, nic po środku :D Prawictwo na łeb ci \padło onanisto :D No to powiedz mi prostaku czemu tyle żon porzucanych po 15 latach małżenstwa przez swoich do tej pory zawsze grzecznych wiernych męzow, ktorzy nie pili, nie bili, nie palili. Ale tego już twój wąski rozumek nie ogarnia co? Każdy to dla ciebie bad boy, lecz się konio\bijco poki nie ejst za późno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ten post powyzej pisala osoba, ktora osiagnela juz kompletne dno. wstyd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"za to on nawet zawodówkę ledwie skończył. Jego matka w gimnazjum mu indywidualne lekcje załatwiała bo do szkoły nie chodził tylko sie szlajał z kolegami" takiego męża sobie wybrałaś? nawet do szkoły mu się nie chciało chodzić tylko się szlajał? to był dla ciebie idealny kandydat na męża i ojca twoich dzieci? tylko dziewczyny z patologii mogą sobie wybrać na męża faceta z patologii, normalne by od takiego uciekały gdzie pieprz rośnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś ten post powyzej pisala osoba, ktora osiagnela juz kompletne dno. wstyd x Ta osoba pewnie kobieta potrafi tylko wyzywać mężczyzn od prawiczków i ich poniżać. Dlatego nie zamierzam z nią rozmawiać bo to nie jest poziom do rozmowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko - jesteś pustą lalą. Dla której ważniejszy jest seks niż dobro dziecka. W dodatku jesteś chamska, bez wykształcenia i pracy. Dno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Macie rację - autorka jest zerem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawiczek nie chodzi o wybory. Chodzi o milosc. Nie o rozsadek. Pogadaj z tymi ktore wyszly za maz z rozsadku z nudy albo bo wypada. Ja wyszlam z milosci. A jak wspomnialam zaczelo sie psuc jak corka miala 2 lata, wiec raczej mleko juz sie rozlalo. Nie o to chodzilo mi zakladajac watek zebyscie pieprzyli o skrajnosciach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zerem ? Mam meza mam z nim madra corke ktora twoj****chory bije na leb inteligencja. A ty smiesz mnie nazywac zerem? Sorry ale akurat rodzicami dla corki jestesmy dobrymi. Za to ty jestes zwyklym robolem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A skad wiesz mysl, ze nie mam pracy brzydko gruba dupo ' ? Poza tym robolu nie dla kazdego bycie robolem jest tak samo wazne jak dla cb materialna pusta powloko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Zerem ? Mam meza mam z nim madra corke ktora twoj****chory bije na leb inteligencja. A ty smiesz mnie nazywac zerem? Sorry ale akurat rodzicami dla corki jestesmy dobrymi. Za to ty jestes zwyklym robolem" x Nie ośmeiszaj się debilko. Twoj jest po zawodowce, ty ledwo masz mature. Mądre dziecko? No, chyba że w szpitalu ci podmienili. Dobrzy rodzice? Widać właśnie dobrych rodziców ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A skad wiesz mysl, ze nie mam pracy brzydko gruba dupo ' ? Poza tym robolu nie dla kazdego bycie robolem jest tak samo wazne jak dla cb materialna pusta powloko" x Oj - tak cię mama nazywała: brzydka gruba dup. i materialna pusta powloko. I ty dzis tak samo corke wyzywasz zerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jej matka tak nie wyzywała. To ojciec wyzywał tak jej matkę, a autorka poszła w slady matki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"A jak wspomnialam zaczelo sie psuc jak corka miala 2 lata, wiec raczej mleko juz sie rozlalo. Nie o to chodzilo mi zakladajac watek zebyscie pieprzyli o skrajnosciach. x Bo mąż przejrzał na oczy. A pieprzyć to ty lubisz. Nawet się do tego przyznałaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NieMogeSieZalogowac
Masz męża który jest pijakiem i ćpunem, a twe jedyne osiągniecie to córka po urodzeniu której spoczęłaś na laurach. Widziałaś że mąż chleje, ale dziecko z nim i tak zrobiłaś. JEDYNYM plusem partnera jaki widzisz to to że jest dobry w łóżku, a mimo to dalej z nim jesteś. Tak nie zachowuje się zero. Nazywajmy rzeczy po imieniu - jak z powodu dobrego seksu ona związku skończyć nie potrafi to mamy do czynienia nie z zerem, a zwykłą dziwką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mogę się zalogować - bardzo ciekawe spostrzeżenie. I chyba trafne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak czytam ten temat i jedno co mi się nasuwa, że to musi być prowokacja. Przecież chyba nie ma tak głupich kobiet, dla których seks jest jedynym elementem utrzymującym małżeństwo. I że seks ważniejszy jest od dziecka. I piszę to jako facet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
alkoholoik, ćpun - pewnie jeszcze hiva ma. Ale autorka ma dobry seks z nim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma to jak dobrzy rodzice, którzy przychodzą na forum dla wykolejonych pustych lasek pytać o radę. dojrzałość i mądrość aż wycieka z wypowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka jak widać tą mardorścia nie grzeszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak tak autorko po wczorajszym seksie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy bym się nie związała z jakimś typkiem spod bloku po zawodówce. Nigdy bym nie rzuciła studiów żeby dzieci rodzić, bo przecież mam swoje ambicje i pasje, wykształcenie to podstawa. W życiu nie przespałabym się z kimś, kogo nie kocham- to już szma.cenie się, masakra, jesteś taką patolką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
`gość wczoraj Zerem ? Mam meza mam z nim madra corke ktora twoj****chory bije na leb inteligencja. A ty smiesz mnie nazywac zerem? Sorry ale akurat rodzicami dla corki jestesmy dobrymi. Za to ty jestes zwyklym robolem` PADŁAM! a od kiedy to posiadania męża i dzieci to wyczyn????? jesteś niedouczona, głupia i akceptująca męża-pijaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I ta patolka jeszcze dziwi się, że teściowa zwraca jej uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko - ile ty masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka ma z 21-22 lata. Wpadka. Szybki ślub.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×