Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

jestem zazdrosny o inną kobiete

Polecane posty

Gość gość
Co dziennie zwolnić jej nie zwolnie bo nic mi nie zrobiła, nie jej wina w tym że co§ do niej poczułem, zauroczenie czy fascynacje nią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem ciekawa jak ona wygląda, pewnie jak jakaś lalka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
umow sie z nia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zwolnisz jej bo wtedy nie mialbys zadnego wgladu w to co robi i z kim. Wtedy moze by znalazla innego i byla z nim szczesliwa i zapomniala o Twoim istnieniu. To by bylo straszne, prawda? Ona szczesliwa z innym a Ty sie skrecasz z zazdrosci. Wiec na pewno jej nie zwolnisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wszystko rozumiem sa kobiety co lubią pieniadze ja również lubię ale można odróżnić chęć posiadania zarabiania pieniędzy, ale okradania męża swojego domu swojego to tego juz nie zrozumiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale autorowi nie przeszkadza ze jego zona wydaje tyle kasy skoro 12 lat z nia zyje i nie ma mowy o rozwodzie. Watek jest o zazdrosci. Autorowi chodzi o to aby ta mloda i ladna nie znalazla szczescia z innym bo wtedy bedzie mial bol d**y.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zwolnię jej isz masz faktyczną racje w pracy mogę przy najmniej na nią po patrzeć, wiem co robi itd. Ale też z drugiego powodu ze był bym chamem gdybym tak zrobił. Jeśli chodzi o żonę to bym odszedł bo jak ktoś napisał nie znoszę okradania domu i to własnego i ze mnie durnia robienia. Tylko rodzina jest co tego by mogla nie akceptować.:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Twoje slinienie sie do tej mlodej i ladnej to rodzina akceptuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×