Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Andromedazlb

"przyszła"? teściowa zachęca syna do interesowania się innymi kobietami

Polecane posty

Gość Andromedazlb

Wie, że się kochamy, wie, że jesteśmy już trochę razem i chcemy być. Sama jest samotna od lat, szlag ją trafia że ktokolwiek ma lepiej niż ona. Liczyła, że przynajmniej jeden syn zostanie w nią domu chyba jako stary kawaler, ale się nie spełniło i pech chciał że ostatni "wolny" syn został "zabrany" przeze mnie wg niej. Jak u niej bywaliśmy (ja już nie bywam) to na okrągło gadała o seksie i zdradach, kilka razy rzuciła teksty sugerujące, że wierność się nie opyla i że zostanę wymieniona kiedyś może na inny model tak jak się samochód wymienia. Jak leci jakaś reklama z gołą babą to ona się podnieca i nam pokazuje, nie wiem po co, zachwyca się jakimiś przypadkowymi kobietami chyba po to by synowi zwrócić na nie uwagę, podkreśla na okrągło że ona ciągle zmieniała facetów i tak jest najlpeiej. Tak zmieniała, że od lat siedzi sama na d.... A mi zatruwa życie. Co o tym myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mysli tylko ci/pą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andromedazlb
Masz rację, a smutne jest tez to, że przez taką matkę (pewnie przez lata się nasłuchał) mój facet ma o kobietach takie zdanie, że one głównie myślą tą częścią ciała, wygłasza takie poglądy, taz nie wytrzymałam i pytam go: "A co, na podstawie Twojej matki takie wnioski wysnułeś?" i zamknął temat. Ja jestem wierna, nigdy nikogo nie zdradziłam i wkurza mnie słuchanie takich koemntarzy, m.in dlatego przestałam odwiedzać tę prymitywną babę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiesz, bo chlopiec jest wolny to niech se wybierze i przetestuje kilka modeli, kazdy kierowca tak robi przeciez :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jest wolny, bo jest moim narzeczonym. teraz ma testować inne, idioto myślący ch*(em?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oni to klamcy!!! taka rodzina to do d**y zastanow sie!! a w ogole to najgorsze sa te k***y tesciowe komunistyczne narcystyczne kobiety! ja na twoim miejscu zastanowilabym sie czy warto!!! co za s*******nstwo ale ty w gowno wlazisz jak mowisz temu tak!! 333 www.youtube.com/watch?v=pKCDtTs0vWg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A skąd Ty wiesz że to jest komunistyczna i narcystyczna kobieta? bo nie pomyliłeś/aś się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo tylko takie kobiety sie tak zachowuja to znany fakt poczytaj sobie na ten temat ale przede wszystkim popatrz na siebie bo powinnas unikac takich ludzi bo one tylko potrafia zniszczyc zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale co ma do tego komunizm? Możesz podać mi tytuł jakiegoś artykułu na ten temat, skoro to znany fakt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masz rację, pewnie chodzi Ci że ona wyznaje marksizm, czyli wyrzec się ducha i tylko ciało, ciało, ciało... no tak, seks i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uciekaj jak najdalej,i zostaw jej synusia ,bo i tak z nim zycia miec nie bedziesz,widac ze jemu sie podobaja gadki mamusi i przyzwolenie by ciebie zdradzal,i ze sa ladniejsze kobiety od ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znowu ten sam temat autorko? Malo Ci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twoja teściowa to świnia, parszywa baba wiej od niej. a od niego? to zależy czy przyklaskuje mamusi czy jednak umie dochować wierności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do autorki,jak by mi syn przyprowadzil taka krowe to tez bym jej dokuczala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No fajna jest!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×