Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kochaj mnie

Polecane posty

Gość gość
On też mi się śni średnio trzy razy w tygodniu..wrył mi się w głowie. na wieki.Po każdym śnie jestem szczęśliwa bo to tak jakbym go zobaczyła na żywo a już tak dawno się nie widzieliśmy..:-(jest w moim sercu jak tatuaż..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w moim niedawnym śnie przyszedł mi list od niego ..z numerem tel.na kopercie i dołączona paczka z ciuszkami dla niemowlaka..oraz dres w złotym kolorze ale uszyty jak na lalkę albo misia i drugi taki sam strasznie duży.."dziwny to był sen..ale pomyślałam że fajnie. byłoby dostać jakąś wiadomość..zupełnie nie rozumiem skąd taki sen.Pozzdrowienia też były w tum liscie.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
piękna była sama w sobie :D emanowała przyciąganiem nieziemskim... jakby z innej planety była :) ...z mojej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
piękny był on ,świecił wewnętrznym światłem jak gwiazda. albo słońce. biła od niego tak pozytywna energia že ciśnienie mi się normowało ze 140/90..do 70/50..taki ogarniał mnie spokój.:-)kiedy patrzył w oczy ,to nic nie musiał mi mówić bo słyszałam jego m6śli tak jakby głośno mówił.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hipnotyzował mnie wzrokiem,do dziś tkwię na tej planecie i nie mogę się zbudzić.:-)Jesteśmy z innych gwiazd..ale nikt mnie nie dopełnia tak jak On.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
była z Venus?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmm.marzenia ,to za mało.:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
często myślę o Niej, codziennie w sumie :D i tak sobie myślę :) dlaczego nie ma sprawiedliwości na tym świecie, dlaczego to nie ja? :( kiedy pragnę i chcę wypełniać jej każdą minutę, wypełniać całą radość jej życia? być częścią jej zadowolenia, wspierać każdą chwilę niepewności, mam też swoje słabostki, ale przy Niej jakby się rozmyły... dlaczego? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlatego ze nie potrafimy czekac i wiazemy sie z kims 'bo juz trzeba' . a potem pojawia sie on/on ci wlasciwi. i klops.niczego juz nie mozna. a gdyby tak cierpliwie poczekac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ponieważ Ją kochasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo jesteś jej drugą połową i akceptuje Cię całego..Jej związek to fikcja nawet ślubu nie miała. bo sie posypał..ani sukni białej ani welonu..ten jej już przed ślubem miał inną do dziś gada że jej rodzice zmusili go do ślubu.Nawet pierscionka zareczynowrgo jej nie dał..lata na praeo i lewo i tylko myśli jak sie jrj z życia pozbyć żeby inna do nowego domu przyprowadzić.. a przcież ten dom tylko dzięki niej powstał.Smutnea życie ,oj smutne..mimo to nigdy go nie zdradziła i nawet dziś mu ciasto upiekła ,choć wolałaby piec i gotować dla tego jedynego ..wymarzonego:-(zycie jest bardzo niesprawiedliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego spotykamy swoje połowy w chwili gdy jest już za późno?:-(((serce krwawi..i nije tylko dla Niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bije tylko dla Niego..i tak już zostanie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co znaczy136?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kocham Cié całym sercem i proszé ,Ty mnie kochaj..Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22,15 Jesteś moim najwiekszym marzenien..ciągle wierzę że tak właśnie będzie,że kiedyś się spełni ..na ślubnym kobiercu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
marzeniom trzeba pomóc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko jak pomóc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szmaragdowe oczy miał poszłabym za nim w ogień gdyby tylko chciał rzuciła bym wszystko w otchłań gdyby słówko rzekł bo wiem że to jedyny bo wiem że to ten.:-) Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja sié nadal staram pomóc tym marzeniom ,ale jakoś mi nie wychodzi..:-(chyba łatwiej by było połaczyć siły..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
koci kici łapci pójdziem razem w net hop i hip i hopa miłość pożądanie sex ty mi mą jedyna, ty jesteś tę tą, czemu po godzinach nie zechcesz być Mą? teraz tu na zawsze w ból w mę szczerą radość zawsze pozostaniesz, tylko tą co ta i ty! jedyna MA:classic_cool: dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hmmm, dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mogę spać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też..nie mogę zasnąć..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też :) przepraszam za gafę 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pierdu pierdu :D debile!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaką gafe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×