Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Autorkaaaa

26 dzien cyklu, 2 kreski na tescie owulacyjnym

Polecane posty

Gość Autorkaaaa

Witam. Obecnie mam 26 dzien cyklu. Staramy sie z mezem o drugie dziecko. Cykl mam 29-dniowy. Pozytywny test owulacyjny mialam 13 dnia cyklu. Z mezem wspolzylam przez dwa nastepne dni. Testy owulacyjne robilam jeszcze 16 i 17 dnia cyklu, byla tylko jedna kreska. Jakies 4 dni temu zrobilam sobie test owulacyjny, bo jeszcze pare mi zostalo, i byly dwie kreski. Wczoraj i dzis tez robilam i takze dwie kreski. Na owulacje mialam troszke ciemniejsze. http://i4.dobramama.pl/44ccd4dd75789a3b996da66b65d3fe8e/Zdj%C4%99cie0823.jpg mniej wiecej takie, czasem ciut mocniejsze. Jeszcze testu ciazowego nie robilam. Co moga oznaczac te kreski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autorkaaaa
Prosze o odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja w tamtym roku byłam na kontroli u gin poszłam 5 dni przed planowaną miesiączką. Cykle mam 30dniowe lekarz robiąc usg stwierdził że jestem w trakcie jajeczkowania z lewego jajnika no faktycznie coś mnie pobolewał. Okres dostałam jak zwykle tzn 5 dni po wizycie wiec widać owulacja to nie taki standardowy temat jakby się wydawało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co ci odpowiedzieć? test owulacyjny może, ale absolutnie nie musi, pokazać ciążę, poza tym z własnego doświadczenia wiem, że można sobie te testy w d... wsadzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autorkaaaa
Bardziej zastanawiam sie czy nie mam problemow z hormonami czy cos... Bo najpierw pokozywaly testy owulacje, mialam bol podbrzusza jak zawsze owulacyjny. Po teoretycznej owulacji jedna kreska a teraz znow dwie. Nie rozumiem tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bym sie nie ludzila, ze test wykazal ciaze bo zapewne o to ci chodzi kreski nie sa jednakowe wiec test nie oznacza owulacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam cykle 28 dniowe robilam te testy 10-16 dnia cyklu wyszla owulacja jak zawsze w 14 dniu wtedy byla kreska. Pozniej w 27 dniu cyklu pistanowulan zrobic test ciazowy wyszla druga kreska zorientowalan sie ze zrobilan owulacyjny nie ciazowy a dzis koncze 8 tydz ciazy:) wiec w moim przypadku test owulacyjny pokazal ciaze a kreska byla taka jak u autorki na zdj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podobno testy owulacyjne pokazuja rowniez wczesna ciaze tak czytalam wiec moze jestes w ciazy, zrob test ciazowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autorkaaaa
Jutro rano zrobie na pewno. Z doswiadczenia wiem, ze jeszcze moze nie pokazac. Z pierwsza ciaza tak mialam. Druga slaba kreska wyszla 4 dnia po spodziewanej miesiaczce tylko wtedy mialam nieregularne cykle i nie wiem kiedy dokladnie zaciazylam. Teraz mam nadzieje, ze pokaze prawidlowo :) nie ukrywam, mam nadzieje na druga kreske ale nie nakrecam sie bo nie chce rozczarowania. Dlatego z testem zwlekam. Ale zostaly mi 3 dni do okresu i coraz bardziej zrzera mnie ciekawosc. Trzymajcie kciuki :) i dziekuje za odpowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autorkaaaa
Test ciazowy negatywny. Termin @ na srode. A dzis brazowy sluz z domieszka krwi. Nigdy tak nie mialam. Bylam dzisiaj u ginekologa, jak zapytalam czy to od @ czy od czego, to pokrecil nosem i powiedzial, ze moze od okresu, albo jestem w 2 tygodniowej ciazy, ale jak test nie wykrywa jeszcze to tym bardziej on nie wykryjnie. Ktos z was tak mial? Podpowiedzcie cos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×