Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasiaszatanistka1994

Jakie błędy w pisowni was najbardziej denerwują?

Polecane posty

Mnie: - wszelkie stosowanie amerykanskiej pisowni, np. sex zamiast seks -używanie słowa "bynajmniej", jako synonimu słowa "przynajmniej" :D debilizm, ale niestety rozpowszechniony, mało ludzi wie, co tak naprawde znaczy "bynajmniej" :) -nie stosowanie przecinków, pisanie jednym ciągiem zamiast dzielenia wypowiedzi na zdania -robienie byków rodem z szkoły specjalnej dla osób z upośledzeniem umysłowym, na przykład "wruce", "niemożesz" itp. Takie błędy wynikają chyba z tego, ze takie osoby nie przeczytały w życiu ani jednej książki, bo czytając zapamiętuje się sposób zapisywania wyrazów. -nie stosowanie ogonków ą ę. Z czego to wynika, z lenistwa? to taki wysiłek użyć Alt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ty jak bledy robisz to jest dobrze?? np kozystne analfabetko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak ktos pisze "szatanistka" zamiast "satanistka"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pisanie "tak, że" w formie łącznej, przez co zmienia się cały sens zdania. Na przykład "Byłem głodny także się najadłem" oznacza to " Byłem głodny oraz się najadłem". Nerwy mnie biorą straszne od tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
- jak kobiety piszą o swoim dziecku i mężu z dużej litery (normalnie żałosne to) - kobietą zamiast kobietom, - to nie błąd, ale nienawidzę jak ktoś pisze `hehe`- dla mnie to już skreślony, jakiś tuman

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie stosowanie ogonków ą ę. Z czego to wynika, z lenistwa? to taki wysiłek użyć Alt? --- hmm, a może z używania klawiatury angielskiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rozumie zamiast rozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"jak ktos pisze "szatanistka" zamiast "satanistka" " To nie jest błąd. To jest celowy zabieg, neologizm, żart. Rozumiem, że dla ciebie to jest nie do pomyślenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś jakiś palant wyrwał mój nr tel od koleżanki z pracy. Napisał mi jakiegoś esa w którym słowo" tą " napisał "tom" odpisałam ze tom to raczej w bajce Dostałam esa ze jestem damesa haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie denerwują wszystkie błędy w pisowni, ale najbardziej te ortograficzne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedy do czasowników dodaje się niepoprawnie ę w trzeciej osobie liczby pojedynczej. Np. dyskusja mnie interesuję. Ę dodajemy tylko przy pierwszej osobie. On/ona/ono interesuje, czyli na końcu ma być E.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×