Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość stary kawaler jest zalosny

na portalach randkowych sa sami roszczeniowi brzydale

Polecane posty

Gość gość
No i co w tym dziwnego? Jak w zyciu nie znalazl to w koncu trafil na portal jak inni. Przeciez portal randkowy to ostatecznosc, opcja na sam koniec jak juz innych nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj stare panny kawalery będziecie zawsze same hehehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
portale randkowe sa jak złomowiska starych samochodow,samo badziewie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie najbardziej wkurzają tacy co mają gębę jak skrzyżowanie patelni z durszlakiem, płaczą że nikt ich nie chce, a jak już Ty do nich napiszesz i okazujesz zainteresowanie (bo stwierdzisz że może jest ciekawym i inteligentnym człowiekiem) to on Cię będzie traktował jak powietrze, bo w jego typie jest Żesssika Alba i Kim Kardaszjan. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daniel 24
I dobrze wam tak nigdy nie znajdziecie swoich połówek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daniel 24
Na zawsze zostaniecie samotni stare panny prawiki :-) :-) :-) :-) :-).:-D :-D :-D. Musicie się z tym pogodzić a dlaczego wy robotą nie zapominacie tej samotności ? . Bo co wam pozostało jak pracoholizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale no własnie, żeby to były stare panny i starzy kawalerowie... to byłoby SUUUPER! ale NIE wiekszosc jest w sakramentalnych związkach, przysięganych przed ołtarzem!!! więc jak ta reszta starych kawalerów i starych panien ma na siebie trafić? skoro panowie na spotkanie sciągaja obrączke a dopiero, gdy kobieta sie zaangazuje, bucza pod nosem" ale bo wieesz, ja mam juz żone i nie chce sie wiązac na stałe'' - choc w profilu napisał zgoła co innego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak juz sie trafi, że wolny, to ma wyrazny defekt-albo schizofrenik, alkoholik, albo zazdrośnik, który po pierwszej kawie chce cię przedstawiac " mamuuuni" jako swoją, uwaga, uwaga, dziewczynę, choć nawet nie znasz jego imienia, bo na przywitanie sie, burknął niewyraznie, patrząc spod oka" Miso jestem", a potem wydzwania 20 razy na godzine bądz bombarduje głupawymi smsikami z emotikonkami .... 40 paroletni facet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuźnik
Skąd tyle negatywnych opinii o portalach? Rozumiem osoby piszące na podstawie własnych doświadczeń, no cóż, zawsze można trafić na jakiegoś dupka czy oszusta, nie tylko na portalach, prawda? Ale ok, takie wypowiedzie rozumiem. Nie rozumiem natomiast tekstów typu "na portalach jest samo złomowisko, same odpadki, nikt normalny tam się nie rejestruje, to jest ostateczność i nikt tam nikogo nie znajdzie". Mam wrażenie, że piszą to osoby, które nigdy na żadnym portalu nie były, a może kiedyś były i dostały kosza, przez co teraz obrażają wszystkich, którzy na tych portalach są. A prawda jest taka, że są lepsze i gorsze portale, są bardzie i mniej normalni i fajni ludzie na tych portalach,na pewno trzeba mieć trochę cierpliwości i skupić się na odpowiedniej selekcji. Wtedy naprawdę jest szansa na znalezienie tego, czego się szuka na portalu. I zgadzam się z opiniami z początku rozmowy, że warto skupić się na płatnych portalach, bo to już jest taka wstępna selekcja. Z doświadczenia widzę, że to rzeczywiście trochę tak działa, a do tego jeszcze marka portalu też robi swoje. Chodzi może bardziej o to, czy jest to portal matrymonialny czy randkowy, bo na matrymonialnym też jest mniej niepoważnych propozycji i pierwszych maili typu "śliczna jesteś, wyślij więcej swoich zdjęć, najlepiej nagich", tak mi się wydaje. Byłem na kilka portalach, ale dopiero na mydwoje podoba mi się to, że nie muszę obawiać się odpowiedzi na każdą moją wiadomość, że znowu będę musiał przedzierać się przez szereg błędów ortograficznych czy pustych wypocin. A czy na płatnych portalach jest mniej ludzi? I czy źle one dobierają? Nie wiem, ja nie narzekam, może i jest mniej osób, ale jakościowo lepszych, więc to mi na rękę, a co do jakości doboru, to nie miałem tak nietrafionych propozycji, że ja np. z Wrocławia, a ona z Zakopanego. U mnie te dopasowania sprawdzały się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsze sa laski ktore jak sie zapytasz o fote tosie obrazaja XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od 4 lat mieszkam w małej miejscowości, po studiach wróciłam w rodzinne strony za pracą. W pierwszej pracy miałam same kobiety, w drugiej podobnie. Próbowałam poznać ludzi na siłowni, w różnych kółkach zainteresowań, ale jest ich tutaj jak na lekarstwo, bo ogólnie brakuje ludzi w moim wieku, więc szukałam sobie kogoś na portalu, z myślą, że są mężczyźni tacy jak ja, normalni, nie mający gdzie poznać normalnej kobiety. Po wielu randkach wreszcie trafiłam na kogoś wartościowego. Polecam portale te droższe, jak ktoś jest katolikiem to przeznaczonych i zapisanych sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szukanie ofert i przeglądanie osób, kobiet, na portalach randkowych to jak wybieranie tanich dziwek w okienku na ulicy amsterdamu :). Spokojniej, taniej, i zawsze z takim samym rezultatem - finał na klatę, cycki znaczy się :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To syf pełen burakow, może 5% facetów jest normalnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczesliwie zonaci hihi :D to chyba jakis prawik pisal co nie wiem jaka chu/jnia jest zwiazek a co dopiero slub hihi hihi hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Portale normalna rzecz, pewnie że lepiej w realu ale jak się na czas w pracy to można posiedzieć :) Każda naprawdę każda kobieta niezależnie jak wygląda dostaje setki wiadomości jaka jest piękna i po jakimś czasie jej samoocena i wymagania idą w górę, jest powiedzmy 5/10 czyli przeciętna i wybiera facetów co najmniej 9/10. Efekt - gość traktuje ją jak worek na nasienie, jest chamski bo takich panienek może mieć ile chcę. A potem wszyscy to świnie, nie nie wszyscy tylko ci których wybierasz, tych którzy są podobni tobie czyli 5/10 i którzy by cię traktowali jak dame są odrzucani bo brzydale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×