Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Studzia

muszę przeżyć za 1000 zł

Polecane posty

jednak wymyśliłam coś innego. wezmę trochę oleju w słoiku z chaty :D także te 5 zł pójdzie na co innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście mam do dyspozycji więcej kasy, ale muszę kupić jakich ciuch i bieliznę na przyjazd faceta, kupić nowe kosmetyki, sporo na to pójdzie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ten olej to na dolewke ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak już jesteśmy w temacie słoików to od 7 marca ma byc nowy serial paradokumentalny SŁOIKI. Podobno ma przewinąć się tam motyw naszej gwiazdy forum Tomasza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cos o robieniu przetworow na zime ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10 zupek chinskich i parowki i wystarczy, dla kosmetykow trzeba sie poswiecic haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10 zupek moze zabic lub powaznie nadwyrezyc zdrowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tfu, nigdy nie wezmę do ust tego świństwa! już wolę głodować, takim szitem i tak się nie najem więc po co śmiecić organizm? W dodatku po takiej dawce chemikaliów wysypałoby mnie na twarzy zapewne, pięknie bym wyglądała na randewu z facetem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to schowaj te 30 zl bo nic za nie nie kupisz, nie znasz sie na cenach szynka 3 zł? chyba za 2 plasterki to na 5 dni raczej sie nie objesz to co wymienilas to na jeden dzien nawet dla niektorych malo a co mowic na 5 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli mogę coś podpowiedzieć to w lidlu do 8.03 jest mięso mielone 0.5 kg po 4,99 zł i schab Też po 4,99 Ale ile to nie wiem. A kto to Tomasz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak kupuję szynkę i starczy mi na kilka dni, wydaję około 3 zł, bo to kilka plasterków. Ja jem małe porcje. Na kolacje wystaczą mi 3 kanapeczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
30zl to ja zarabiam w jakies 30 minut lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahhh kurna jajka jeszcze :O mam zamiar jeść frytki, bede je przygotowywała w piekarniku z mniejszą ilością tłuszczu. Do tego mały kotlecik i surówka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
studzia ja mam rade dla ciebie,bedziesz najedzona i poprawisz zdrowie-kup sobie 5 woreczków kaszy jaglanej,cena ok 3 zł za 400 g,400 g kaszy najesz sie przez dzien,to bedzie 15 zł,za drugie 15 kup sobie owoców albo warzyw,oczyscisz organizm,albo kup na kazdy dzien inna kaszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i co mam samą kaszę jeść? Nie przepadam choć wiem, że są niezbędne w prawidłowym żywieniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mysle, ze moje sluchawki beats mixr sa wiecej warte niz gowniane zycie studzi inzynierki haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no tak samą kasze dieta oczyszczająca organizm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×