Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ARFIbiurorachunkowe

Jakib biuro rachunkowe?

Polecane posty

Gość Verciak
ze swojej strony moge polecić sprawdzoną przeze mnie firme In-nova z Krakowa. Lubie z nimi współpracować, prowadzi mi sie lepiej firme z ich pomoca. Czuje sie po prostu bezpieczniej i pewniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zależy na co kto stawia. Ja chciałam doświadczone biuro rachunkowe wiec wybrałam Biuro General Outsource i jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja postanowiłem sam prowadzić księgowość swojej firmy. Kupiłem kilka leksykonów wydawanych przez www.unimex.pl i wiele się z nich nauczyłem o naszym prawie podatkowym. Jeżeli chcecie sami prowadzić swoją księgowość to polecam wam zajrzeć na ich stronę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie sprawdźcie sobie poznańskie DRD www.drd.pl/ Mi zupełnie dobrze się z nimi współpracuje. Są solidnie, dokładni, dobrze zorganizowani, znają języki obce (może komuś się to przyda).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prowadzę firmę w Szczecinie i zdecydowałam się podjąć współpracę z biurem rachunkowym www.biurogalant.pl i to była dobra decyzja. Biuro to jest rzetelne i bardzo dobrze prowadzone. Możecie im zaufać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja znam bardzo dobre biuro rachunkowe ale ze Szczecina. Biuro Ed-Pro Expert oferuję szeroki zakres usług z zakresu rachunkowości, kadr i płac, oraz doradztwa finansowego oraz zajmie się problematyka z zakresu dofinansowania z UE. Warto wejść na ich stronę http://www.ed-pro.pl/kontakt i zapoznać się z ofertą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje doświadczenia z biurami były różne. Kiedys zaczełam współpracowac z biurem OPTIMA z Krakowa i mogę polecić ,wszystko wykonane na czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mogę polecić super biuro rachunkowe ale w Szczecinie. Ja z tego biura http://www.biurorachunkowe-gb.pl/ korzystam już od kilku lat i jestem bardzo zadowolona z ich usług. Biuro prowadzi działania i usługi z zakresu obsługi księgowej, kadrowej i płacowej i specjalizują się w prowadzeniu pełnej, uproszczonej i zryczałtowanej rachunkowości dla podmiotów każdego typu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli zależy wam na jak najlepszej księgowości to polecam wam zgłosić się do biura biegłego rewidenta. W Warszawie znajduje się kancelaria www.zkco.pl Polecam wam powierzyć finanse swojej firmy tej kancelarii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SerafinM
A może warto prowadzić księgowość bezpośrednio w firmie i do tego wykorzystać wsparcie programu Inovice Digitizer, który moim zdaniem jest bardzo wydajnym rozwiązaniem który wspiera księgowość. Wydaje mi się, że wiele osób ( a szczególnie biur księgowych) w niego inwestuje, bo sprawdza pod wieloma względami m.in ułatwia wprowadzanie faktur i paragonów, zmniejsza ilość błędów, do tego też nie ma tyle nerwowych sytuacji ze znalezieniem dokumentów bo wszystko zachowywane jest w chmurze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Podpowiem ludzi z biura GUT (tu jest ich oferta: gut-rachunkowosc.pl). Nie mam powodów do narzekań odkąd przeniosłem do nich księgowość. Bez fuszerki i robienia rozliczeń na odwal...a miałem podobne historie u poprzedniego księgowego, którego ciągle trzeba było pilnować i stać nad nim żeby nic nie nakręcił...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jeżeli rozglądacie się za odpowiednim biurem rachunkowym, w Warszawie to polecam wam skontaktować się z firmą www.delta.waw.pl Tam pracują doświadczone osoby, na których można polegać. Zajmują się księgowością mojej firmy już od kilku lat i nigdy nie miałem z nimi żadnych problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wolffie

My też korzystamy z biura rachunkowego i jesteśmy zadowoleni z  tego rozwiązania. Konkretnie jest to biuro global-accounting.pl z Siemianowic Śląskich. 100% profesjonalizmu i rzetelności, tak więc trzymamy się ich od dłuższego już czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Z profesjonalną obsługą księgową na pewno spotkacie się w biurze rachunkowym www.ask-finance.pl Sam korzystam z ich usług od dawna i wiem że można im zaufać. Jeżeli mieszkacie w okolicach Katowic to się z nimi skontaktujcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiiteo

Będziecie zadowoleni ze współpracy z wrocławskimi Super Księgami superksiegi.pl To bardzo ogarnięte, solidne boro rachunkowe. Bardzo dobrze nam się z nimi współpracuje, bo firma poważnie traktuje klientów  i nie przesadza z cenami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mateusz

Z Wrocławia nie ma lepszego biura niż Konto z ul. Dąbrowskiego. Mega profesjonalizm, rzetelność, współpraca na wysokim poziomie. O wszystko dobrze dbają i ja nie muszę się o nic  martwić. Współpracujemy już ze trzy lata, dobrze ich znam  i śmiało mogę polecić to biuro innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

We Wrocławiu polecam biuro Super Księgi  z ul  Łęczyckiej, fachowa pomoc, pełen profesjonalizm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A z czego korzystacie do wystawiania faktur? Przecież tego nie zrobi za was biuro? Ja polecam program faktura-online.pl - umożliwia szybkie wystawianie faktur klientom 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×