Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Æðelgast

Chyba jestem zbyt wrażliwy, żeby mieć dziewczynę

Polecane posty

Czuję, że jestem zbyt szlachetny i zbyt dużą wagę przywiązuję do wyższych wartości... A kiedy skupiam się na rzeczach przyziemnych, najzwyczajniej się gubię.... Tracę poczucie celu... Celu w życiu i ogólnie... Nie miałbym o czym rozmawiać, po przy zwyczajnej konfrontacji ma zwyczajną pustkę w głowie. Musiałbym ją skonfrontować ze swoją rodziną, która jest toksyczna... Problem Stanowią Perłowa Królewna i moja znajoma z byłej roboty, bo w ich przypadku istnieje ogromna więź emocjonalna . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze możesz żyć sam. Posiadanie partnerki nie jest obowiązkowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obiektywny34
zbyt szlachetny? widocznie za bardzo siebie cenisz,kobiety nie lubią aroganckich mężczyzn...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jestem arogancki, ale czuję że nadaję na innej fali. Nie mam zbyt wysokiego mniemania o sobie. Wiem, że jestem w wielu kwestiach cieniasem, ale uważam, że jestem szlachetny (ariya) i nikt mi tego nie odbierze... 17:49 - Wiem, że mogę być sam, ale odczuwam pewien smutek, kiedy pomyślę o aktualnej nieobecności PK, czy okazji, którą zmarnowałem w robocie... Choć nie do końca, bo Piękna Szatynka z mojej byłej roboty, czasem zamieszcza eventy na fb. Informacje o tym gdzie się pojawi osobiście i kiedy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×