Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Æðelgast

Znam świetne kapsułki na homoseksualizm i inne dewiacje

Polecane posty

Rewelacyjne natychmiastowe działanie. Stalowe, bądź ołowiane, podawane doczaszkowo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chętnie zasponsoruję ci taką kurację, chyba że wolisz do gazu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W III Rzeszy tolerowano lesbijstwo zaś wyznawców jahwe z linii żydowskiej tak traktowano jak podałeś. Z katolicyzmem wśród narodu Hitler planował rozprawić się ostatecznie po wojnie. Gejów linczowano i gdzieniegdzie zabijano. 13-14 latki w ciąży nie były także piętnowane a wręcz cieszono się że są już tak młode mamy które rodzą dzieci, a pedofile (choć wtedy w III Rzeszy nie uznawano za pedofilie obcowania z dojrzałą fizycznie kobietą ile by lat nie miała) mieli uciechę. I co teraz powiesz na to autorze? Zakładam że nie jesteś żydem i nie propagujesz żydowskiego prawa, to też było w polityce nazistowskiej traktowane bardzo ołowianie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
III Rzesza to dla mnie nie autorytet. Jednak popieram część postulatów, które leżały u jej założenia... "Z katolicyzmem wśród narodu Hitler planował rozprawić się ostatecznie po wojnie." A to bardzo ciekawe: "Kościół katolicki przez piętnaście stuleci traktował Żydów jak szkodników, zamykał ich w gettach i tak dalej, ponieważ zorientowano się czym są Żydzi. Ja odwołuję się do tych piętnastu stuleci." AH 1933

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze mam w zanadrzu takie cukierki: www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/ca1325cca55e270c.html www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/90da1b796fb9c9ec.html www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/d76db5d5f18fe26c.html Ten w środkowym zdjęciu to Joseph Ratzinger. Znany powszechnie, jako...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcesz toczyć bój na wypowiedzi Hitlera? Powiedział on też że ideałem niemieckiego żołnierza jest żołnierz wierzący w boga ale oderwany od konkretnego wyznania. A postulaty to i podobne były w ateistycznym ZSRR i na Grenlandii mogą być podobne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poza tym musisz też przyjąć że człowiek przechodzi w swoim życiu różne przemiany. Prawda jest taka że niemal cały sztab nazistów to byli ludzie wychowani w wierze katolickiej, często konserwatywnej. Nie można mieć o to do nich pretensji bo i ja byłam i wielu nieświadomych było. Np kompozytorzy, pisarze u nich często były widoczne zmiany na tle metafizycznym Schubert np w późniejszych dziełach celowo pomijał wyznanie wiary Credo gdy pisał msze. Oczywiście nie należy mylić pisanie mszy z religijnością, to był wtedy sposób na zarobek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×