Gość gość Napisano Marzec 2, 2015 jest ktos w takiej sytuacji? jestem zarejestrowana w krusie, podobno mozna isc na zwolnienie.. jak to wyglada? Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach