Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość unold79

nowe droższe abonamenty tmobile

Polecane posty

Gość unold79

czy ich pogielo? Kilka dni temu można było brać abonament np jump s za 49,99 z pełnum no limit i pakietem neta. Taraz podobny abonament to wydatek 76 zł i jedyna różnica, to większy apkiet internetu. Nie 500 MB a 1 GB, co i tak jest dupną ofertą, bo wcześniej za dodatkowe 500 MB dopłata była 10 zł, więc wychodziło i tak taniej. Patrząc na konkurencję, to też podnieśli ceny abonamentów bez limitu. To jakaś nowa moda na zdobywanie klientów? Szukam czegoś z no limit połaczeń do wszystkich w PL, sms i mms plus pakiet neta (wystarczy kilkaset MB). Co polecicie?? Plus kategorycznie odpada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wlasnie przechodze z tego samego powodu z tmoble do virgin mobile. dosc sponosorowania celebrytow w reklamach z mojej kasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość unold79
ja mma obecnie heyah non stop abonament i wypowiedzenie złożone, co skutkuje końcem współpracy za kilkanaście dni. Miełem przejść na jump s, ale jak tak podnieśli ceny, to szukam innej opcji. Ewentualnie anuluje to wypowiedzenie. O virgin też myślę, ale tam chyba nie ma abonamentu to raz, a dwa, że nawet na ich forum ktoś opisuje koszmar z przeniesieniem numeru. Ma nieaktywny numer i virgin ma go w poważaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie strasz mnie. zlozylam wczoraj wniosek o przeniesienie numeru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość unold79
cytuję: miesiąc temu zaplanowałem przejście z play do virgin , strony porozumiały się i przejście miało nastąpić 01.03.2014 między godziną 00.00 a 03.00.I tu zaczął się horror jest poniedziałek i telefon dalej nieczynny.nie pomogło 5 telefonów na infolinię do virgin i play.nikt nie wie nawet kiedy mój numer będzie aktywny.na infolini rozkładają ręce.ja tracę mase nerwów i czasu ,nie mogę autoryzować przelewów , mój brat trafił w niedziele do szpitala ja nawet nie wiedziałem bo telefon mam nieaktywny 2 doby. jak to możliwe że w erze informatyki i komputerów nikt nie wie co jest nie tak z moim numerem ???.prawdopodobnie będę zmuszony przenieść numer do innej sieci. ..Horroru ciąg dalszy po kolejnym telefonie do CMOK żadnej konkretnej odpowiedzi mija już 60 godzin od kiedy odłączył mnie play i w telefonie nadal głucho... https://virginmobile.pl/forum wątek o tytule HORROR PODCZAS PRZEJŚCIA Z PLAY DO VIRGIN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no tak, licze ze to oddosobniony przypadek. jak cos mam jeszcze drugie telefon na karte. jak nie virgin to co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość unold79
ja po rozmowie z koleżanką z salonu tmobile jestem zdziwiony jeszcze bardziej. Sama przyznała mi rację, że operator wszytskich zaskoczył nowymi taryfami i tym, że są mniej korzystne. Czyżby operatorzy odchodzili od no limit za 50zł bo stwierdzili, że ludzie za dużo dzwonią? Ja będę anulował wypowiedzenie umowy w heyah non stop, zostając na tamtym abonamencie no limit. Trudno, zobaczymy za pare miesięcy, co wymyślą operatorzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laura009
Teraz wszyscy podnoszą ceny, nie tylko oni. Sama zastanawiałam się nad zmianą operatora, ale jednak zostaje z tmobile, bo i tak jest najtaniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość unold79
ja już wczoraj wysłałem pismo o anulowaniu wypowiedzenia umowy z heyah abonament. Jak mam zmienić i płacić za no limit 76, to wole swoje 47 (29+9+9). I zostaje ze stara komórka, a co tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też się nad tym zastanawiam i też myslałam o Virgin. Problem w tym, że internet w telefonie otwiera się tak ogromnie wolno, że w końcu staje się bezużyteczny. Więc zrezygnowałam z tego operatora, chociaż oferta mi pasowała. W komórce potrzebny jest szybki internet, bo jest do tego, żeby będąc na ulicy szybko znaleźć jakąś potrzebną infomację czy ulicę na mapie. A czy ktoś z Was używa internetu na kartę w laptopie? Macie jakieś doświadczenia? Jakiego operatora karty ur******ają się najłatwiej i pozwalają oglądać bez problemu filmy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polaczekrobaczek
Dlatego nie ma co się wiązać na dłużej :P potem się jest uwikłanym w zobowiązania a ceny dookoła dużo niższe.. co miesiąc wchodzą nowe oferty w których wszystko jest nilimitowane a miesięczny koszt koło 24zł więc pytam się po co abonamenty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość unold79
pogieło cie z ta krypto reklamą chyba. Za no limit 49 minimu, ale do tego 10 za rozmowy stacjonarne, 10 za mms, internetu tylko 1 GB hahaha Orange na szczaw a ty sie nie reklamuj, bo ludzie potrafia porownywac i widza, ze to chujnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wnuczekbabuni
@unold79 ahahah no to faktycznie oferta nie z tej ziemi xdd chyba dla emerytów...chociaż moja babcia ma na kartę nawet bo jako dobre wnuki doradziliśmy jej że tak jest taniej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yetisa
Najaktualniej znajdziesz na komorkomacie. Baza aktualizowana w sumie non stop. T-mobile przegina ostro, moim zdaniem są niekonkurencyjni i nie szanują swoich klientów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×