Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak namówić go na wazektomię ?

Polecane posty

Gość gość
W Polsce jest nielegalne ale za granicą już jest całkowicie legalne. Ja mam jedno dziecko, zabieg Miałam rok temu. Pół godziny i po sprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taaa autorko dzieci to on nie chce, ale płodny chce być. Niech się zastanowi nad sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój mąż nie chce być płdony, ale wstydzi się wykonać ten zabieg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma sie czego wstydzic, sama przyjemnosc lezec na lozku nago a mlodziutka pielegniareczka bawi sie jajeczkami niby to przygotowujac je do zabiegu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wstyd to się przyznać, że się facet wstydzi wzięcia odpowiedzialności za zdrowie Partnerki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko przecież ty i twój mąż też zaczynaliście jako bachory więc powinniscie sami siebie nienawidzieć i rzygać na widok np. swoich starych zdjęć. Bierzecie miednice jak przeglądacie album rodzinny ? Mówicie jacy byliście wtedy obrzydliwi, jaka strata czasu i kasy. Zapłaciliście swoim starym za wychowanie ? bo czasu im nie wrócicie. Rozumiem pisać coś w stylu "nie czujemy się gotowi, na siłach aby sie tym zajmować" ale pisanie o obrzydzeniu jest obłudą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Baby są obłudne tutaj... Kobieta pisze ze x lat brała na siebie ciężar antykoncepcji i teraz by chciała odwrocić role oraz odciążyć organizm a te wyjeżdżają z podwiązaniem jajników (zabiegiem dosyć inwazyjnym!!!) spirala, krążkami, innymi tabletkami itd. Niech misiu zrobi zabieg ktory jest mniej szkodliwy niz to co radzicie autorce...! Kurfa wszystko na głowie kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym się zgodził bez wahania. Co za swoboda w seksie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8:57 dokladnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×