Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pieniadze

Czy rodzice nie biorą ode mnie za duzo?

Polecane posty

Gość gośćrodzic
Jak tak można. Nasze dziecko jest w tym samym wieku. Na dokształcanie dokładamy mu ponad tysiąc co miesiąc i nie jesteśmy wcale zamożni, ale oszczędni ,, dla dzieci. Sami wolimy dorobić, a dziecko niech zajmuje się nauką, przecież ma jej mnóstwo jeśli chce dobrze zdać maturę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Współczuje ci rodziców! Matko nigdy bym nie wzięła kasy od mojego dziecka! Oni muszą cię utrzymywać dopóki się uczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak mieszkałam z rodzicami i pracowałam, to dokładanie polegało na tym, że z własnej woli dawałam 1/2 albo 2/3 mojej pensji do wspólnego konta i mogłam resztę wydawać na przyjemności, jedzenie robiła mama, jeśli do czegoś mi zabrakło, to po prostu brałam z konta i nie było o to kłótni. naprawdę, nie rozumiem twoich staruszków, to zwykła pazerka jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pieniadze
Oni nie są wcale biedni- mają ponad cztery tysiące na miesiąc i tylko jedno dziecko- czyli mnie. Nawet sąsiedzi, gdy się o tym dowiedzieli, to skrytykowali moją mamę, gdyż sami mają córkę w moim wieku, która też sobie dorabia i mają o połowę mniejszy dochód od moich rodziców, ale od córki nie chcą ani grosza, a moi rodzice wciąż powtarzają mi, że sa biedni, bo to małe pieniądze te ponad 4 tyś. i że jestem darmozjadem (gdy im zwlekam z oddaniem tych pieniędzy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pieniadze
I że jeszcze im podziękuję, bo jestem młoda i bym te pieniądze wydała na własne przyjemności- np. ciuchy, a przeciez można z nich zrobić wartościowszy użytek i np. opłacić za nie prąd lub wodę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twoi rodzice to patole! Normalni ludzie daja dzieciom nie biora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba ze oni do tego dokładają piec stow i wplacaja ci to na wysoki procent a za 10lat wyplaca i oddadzą ci kwotę za którą kupisz mieszkanie W przeciwnym razie to rzeczywiście patole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapytaj rodziców, ile oni oddawali pieniądze swoim rodzicom, gdy mieli po 18 lat. A oni niech popytają znajomych, kto z nich drze od dzieci krwawicę. A ty masz wśród znajomych kogoś, kto aż tyle dokłada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz pazernych rodziców.Co innego gdyby w domu była bieda, to mogę zrozumieć,ale w Twojej sytuacji to już przesada.Moje dwoje dzieci pracowały dorywczo i przez myśl mi nie przeszło żeby wołać od nich kasę.Córka odkładał i syn również.Nie wyobrazam sobie tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×