Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dentysta w ciąży

Polecane posty

Gość gość

Dziewczyny, czy któraś z was chodziła do dentysty w ciąży? W którym trymestrze? Jakie zabiegi można wykonywać w ciąży, a jakie są zabronione? Podzielcie się swoimi doświadczeniami. Ja się strasznie boję wizyt u dentysty, a teraz muszę wyleczyć i wyrwać kilka zębów i mam obawy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalinka_
Ja chodziłam dopiero w trzecim trymestrze, bo wcześniej nie dałam rady z powodu mdłości. Z tego co pamiętam dentystka mówiła, że ciąża ma znaczenie przy znieczuleniu i oczywiście przy prześwietleniu. Zęby trzeba wyleczyć najlepiej jeszcze przed ciążą. Jeśli jesteś jeszcze w początkowym etapie koniecznie poinformuj dentystę, o ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja żona niestety miała spory problem z zębami w ciąży, a to było za czasów kiedy antybiotyki w ciąży groziły nie pełnym ukształtowaniem się płodu... Teraz medycyna trochę poszła do przodu. Zalecam Ci szczególnie dbać o higienę jamy ustnej żeby nie musieć iść w ciazy do dentysty. Jeśli masz jakis problem z dziąsłami bądź zębami to zachęcam Cie do poczytania opinii o róznych produktach na funpage Panoramica :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×