Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy taki zwiazek ma sens kobieta 30 lat i facet 23 lata

Polecane posty

Gość gość
Młody praktycznie na pewno się znudzi. Takie życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,owszem zdarzają się takie związki,ale najczęściej jednak sa nieudane gdyż trwaja krotko,romansuj ile się da ale mysle ze na trwalosc takiego związku nie ma co liczyc,pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszsce jedno,nie słuchaj jak c***isza ze za 5 lat nie będziesz już atrakcyjna i będziesz zle wygladac bo to nie prawda,jesli tylko dbasz o siebie majac 40 lat będziesz piekna i seksowna, a na facetow będziesz dzialac nie mniej,wiem co pisze,pozdrowionka raz jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to zalezy. Mama mojej koleżanki jest starsza od swojego męża o uwaga... 11lat. Ale gdy miałyśmy po 15-20lat nie było widać tej różnicy. Ba, nawet ona wyglądala młodziej od niego. Teraz gdy są już po 50 i 60 to się wyrównało i wyglądają jak równolatkowie ale myślę, że na szczęśliwośc tego związku miał wpływ bardzo mlody wygląd kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja kolezanka lat 27 jest w zwiazku z facetem 5 lat mlodszym. Raz z nia zerwal, ale wrocil. No ale chyba jest szczesliwa, mowi ze to jej ideal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja siostra była w związku z 9 lat młodszym chłopakiem. Pewnego dnia oświadczył jej, że ma dość, że nie będzie jej oszukiwał, ale z jego strony to było tylko wyrachowanie, bo na mieszkanie w Warszawie nie było go stać, ale teraz już może się wyprowadzić. A taki wydawał się siostrą zachwycony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Moja siostra była w związku z 9 lat młodszym chłopakiem. Pewnego dnia oświadczył jej, że ma dość, że nie będzie jej oszukiwał, ale z jego strony to było tylko wyrachowanie, bo na mieszkanie w Warszawie nie było go stać, ale teraz już może się wyprowadzić. A taki wydawał się siostrą zachwycony. " Straszne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale po co tym mlodszym facetom starsze partnerki? Zakladajac, ze nie maja one pieniedzy. Skoro oni sa mlodzi, z praca, wysportowani itd to nie moga od razu sobie znalezc rownolatki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma szans przy związek przetrwał, to młody chłopak pozna w swoim wieku i zostawi ciebie. Jak by było odwrotnie to prędzej, tam rok czy 3 lata różnicy to nic takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co? do seksu, nauki seksu, do złapania doświadczenia, z nudy, z powodu chwilowego zauroczenia. A czy nie mogą znaleźć równolatki? Widocznie nie mogą, ale kiedyś znajdą... Kiedyś starsza się znudzi, czar pryśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli czuje się miłość to się nie pyta o zdanie innych tylko tworzy związek nawet wbrew opiniom otoczenia. A jeżeli nie czuje się miłości to wiadomo, że nic z tego nie wyniknie na zawsze i można tylko kalkulować opłacalność przygody. Kalkuluj więc, znasz więcej faktów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój szwagierka jest z facetem młodszym o 7 lat. Widac , ze on jest od niej młodszy :( ale maja 2 dzieci i widać ze się kochają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×