Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy sa tu seksowne mamuśki

Polecane posty

Gość gość

..takie które są zadbane, dobrze wygladają i podobają się nie tylko mężowi ale i jego kolegom..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powinnas pilnowac swojego męża bo trafi się podobna tobie, co to za priorytet ma machanie cyckami przed twoim mężem. Denny temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie doszukuj się proszę drugiego dna bo ja nie jestem z tych seksownych mamusiek. Przed ciaza owszem podobałam się mezczyznaom a teraz sama się sobie nie podobam, ale chciałabym wiedzieć czy sa tu jakies seksowne mamuśki i tyle;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
seksowne czyli jakie? tipsy i farbowany łeb? tona makijażu i brwi odrysowane od szklanki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie co maszna myśli pisząc seksowne te solaryjne z tipsami czy co .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Seksowne to znaczy majace fajne zaokroglone kształty(ale nie grube), fajna pupa, plaski brzuch, zadbane wlosy(mogą być farbowane i nie mam tu na myśli swinskiego blondu), zadbane dłonie i paznokcie,ale nie od razu tandetne tipsy, ani tez spalone na solarium kobiety. Mam namysli promienna cere, zdrowa z pięknymi oczami. Ubrana kobieco a nie typu dziunia z dyskoteki(biale kozaki i miniowa)itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziwaczny temat,sorry. nie wiesz jak o siebie zadbać, bo czujesz, że powinnas-prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja :) nikt by na pierwszy rzut oka nie powiedział ze jestem mamą, wyglądam na 24 lata , ważę 47 kg mam ładny brzuch bez rozstępów,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×