Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasiaszatanistka1994

Jak można nie wiedziec jak wyglądają metalowcy?

Polecane posty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
metal > g****o > disco polo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogli by się umyć i pójść do fryzjera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawet nie wchodzę w te linki. Na widok kloszardow mam odrychy wymiotne :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kaśka, z jakiej wsi jesteś, że oczekujesz zdziwnienia na widok metala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Mogli by się umyć i pójść do fryzjera " Jestem pewna że się umyli bo na festiwalu była taka możliwość, ale rozumiem ze ty się nie myjesz jak jesteś dłużej poza domem, stąd twoje podejrzenie, ale nie kazdy jest taki jak ty :) I dlaczego mieliby iśc do fryzjera? :) Przeciez mają długie włosy, to dobrze, wszyscy powinni mieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Kaśka, z jakiej wsi jesteś, że oczekujesz zdziwnienia na widok metala? " Kiedyś nie oczekiwałam zdziwienia, i myślałam, że każdy wie jak metale wyglądają, bo nie wiem, jak można całe życie nie spotkać ani jednego metala, czy nawet wyjść z domu i nie spotkać(ja licze metali i zawsze kilku dziennie spotkam na ulicy :D ), ale po tak długim czasie przebywania na kafeterii już wiem, że tutaj sporo ludzi nie wie czym sa metale, i myślą że to na przykład" niemodni ludzie podążajacy za modą dzieci kwiatów"(autentyk), "jakieś cudaki"(autentyk), "zwolennicy ideologii gender"(autentyk), "hipisi"(autentyk), "kloszardy"(masz wyżej przykład takiej osoby). Przykro mi, ale tutaj nie ja zasługuje na bycie oskarżoną o bycie ze wsi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ludzie sobie z ciebie jaja robią, trollują, a ty tak bardzo chcesz uwagi, że udajesz głupią i ciągniesz farsę. To jest aż smutne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ludzie sobie z ciebie jaja robią, trollują," Nie zawsze i nie wszyscy, przynajmniej to z "niemodnymi dziećmi kwiatami", to była na 100% prawdziwa opinia. Ktoś mi tak napisał, gdy wkleiłam zdjęcie metala w thrashowym mundurku(katanie z naszywkami) około rok temu, gdy jeszcze nie bylam znana na forum z takich tematów. Sądząc po tonie wypowiedzi była to jakas "znawczyni mody i gwiazda", oburzona niemodnością osoby na zdjęciu, a gdy jej napisałam że to styl thrash metalowy i czy słyszała kiedyś o sukbulturze metalowej to wpadła w konsternacje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zreszta, kiedyś przeczepiła się do mnie jakaś uciażliwa pomarańczka(nazwałam ją wtedy "psychofanką") która notorycznie i w każdym moim temacie nazywała mnie gimbazą - oprócz tego cechowała sie jeszcze jedną dziwną cechą - wyraźnie nie wiedziała o co chodzi z tym metalem :P Uzywała stwierdzeń takich jak "słuchasz jakiegoś metalu", "jakiś metal", pisała słowo "metal" w cudzysłowie, tak jakby było dla niej czymś nowym, poczatkowo nawet kojarzyła metal z jakąś najnowszą modą i wyzywała od gimbazy za sam fakt, że słucham metalu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobrze, wiesz, że doskonale wiedziała...nie uwłaczaj własnej inteligencji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"dobrze, wiesz, że doskonale wiedziała.." Nie jestem w stanie zajrzeć do jej umysłu, ale wygladało to tak, jakby nie wiedziala naprawde, nie jak trolling. Wykluczysz, że tacy ludzie istnieją? :P Są też np. ludzie którzy myślą, że subkultura metalowa już nie istnieje, bo "nie widują metali" jedna laska napisała mi nawet, że jest wzruszona moimi tematami, bo myślała, że metale wymarli. Ja nie wiem, jak można dojśc do takiego wniosku, przecież nie ma żadnej trudności z spotkaniem takich typowych metali na ulicy czy gdziekolwiek indziej, a w mediach często trwa oburzenie nad tym że Nergal to satanista, co drze biblie, albo, że Sabaton śpiewa o Polakach, i nie sposób faktu istnienia subkultury metalowej przeoczyć. A jednak sa ludzie co się dziwią, że nadal istnieją metalowcy, więc pewnie i są tacy co nie wiedzą o istnieniu metalowców :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak wyglądają? toż to zniewieściałe długowłose wymoczki przypominające emo gotic creep

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ok...ty nie udajesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bmnXq03hxvJCfyG4JEsDCYJu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×