Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Samotna osoba nawet jeśli zarabia mało w uk

Polecane posty

Gość gość

Nie dostanie żadnej pomocy od państwa? Teraz juz poucinali zasiłki... To prawda ? Np ktoś, kto zarabia 800 f, a sam pokój to 500 f, bilet ponad 140 f..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możesz poszukać drugiej pracy, znaleźć tańszy pokój... No i tak zostaje Ci jeszcze 150 f na życie po zapłaceniu pokoju i biletu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja siostra zarabia 1300 funtów, nie wynajmuje pokoju, ale cały klasyczny domek szeregowy, ma dziecko na utrzymaniu i zasiłek jej niepotrzebny, a i jeszcze odkłada, bo chce wziąć kredyt na dom. jak siedzisz w londynie to wiej do mniejszego miasta, bo zaraz będzie potrzebna pomoc rodziny z polski, żeby bilet powrotny kupiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
UK jest dla ludzi przegranych i dla małolatów go chcą porochac i popić wódki. Poziom zycia podobny do tego w polskich dużych miastach typu WaWa, Kraków Gdańsk czy Wrocław

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co z tymi którym dzieci dorosly i juz nie przysługuje na nie zasiłek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skoro odchowali dzieci to niech się do roboty wezmą!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No taka samotna matka odchowa dzieci i co dalej Nie dostanie żadnej pomocy od państwa? Teraz juz poucinali zasiłki... To prawda ? Np ktoś, kto zarabia 800 f, a sam pokój to 500 f, bilet ponad 140 f..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie słyszałam o tym, żeby poucinali zasiłki - sama biorę od wielu lat i nic mi nie ucięli - a nawet co roku waloryzują!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×