Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak to jest, że naładniejsze dziewczyny mają zazwyczaj wykolejeńcy?

Polecane posty

kobieta pantofele i facet pantofelek tego partnerka przystojnego ładnej partner :D czyli nie zgodność charakterów proste jak jest na równi to jest gorzej i nie ma pantoflaży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo wiedzą jak należy traktować kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już tłumaczę. Po pierwsze nie ma sensu tłumaczyć kobietom, że to jest nieodpowiednie i nielogiczne, ponieważ one zawsze pokierują się hormonalnym hajem, czyli wywoływanym przez bad boya wyrzutem hormonu zakochania, fenyloetyloaminy i werbalnie będą narzekać, rozpaczać i twierdzić, że takie zachowanie jest nieodpowiednie, ale emocjonalnie i hormonalnie będą całkowicie uzależnione od takiego faceta i będzie im to przyćmiewało wszelką racjonalną argumentację, bo takie agresywne zachowanie faceta świadczy o wysokim stężeniu testosteronu we krwi. Nawet jeśli nie jest zbyt urodziwy, ale jest mezomorficznym, napakowanym kibolem, który się pierze na ustawkach, chleje, zdradza i wyje tubalnym głosem itd. to ma zdecydowaną przewagę nad np. bardzo atrakcyjnym z wyglądu, ale łagodnym i uległym facetem. Wiem to, bo z racji, że sam jestem atrakcyjny przyciągałem kobiety wyglądem, ale że jestem spokojny, ułożony, łagodny i nieskory do agresji to byłem porzucany po paru miesiącach na rzecz kiboli z agresywną mordą, kwadratową szczęką i podbitymi oczami, którzy nie potrafili sklecić zdania po polsku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mezomorfi to faceci spełnieni i znający swoje poczucie wartości na ogół nie są troglodytami w dresach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zazdroszczę wam chama :d leże śmiech :D chyba wam się w d****h j***e holloł kto by chciał takie coś na stałe !!!!??? :/ na seks tylko się nadaje i do żony niech koło niego łazi i się troszczy i na starość mu przebiera pampersy PS .O ILE MA ŻONĘ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taki typ faceta nie lubi być sam :) kto mu ugotuje obiad ?? kto mu upierze skarpetki brudne i ubrania ?? kto się nim na starość za opiekuje?? jak kto naiwna żonka :D przecież mamusia nie będzie wiecznie żyć ,ale tak po prawdzie kobieta jest potrzebna takiemu bo jak by nie miał kobiety to żadna laska by na takiego maminsynka by nie poleciała kobiety lubią facetów niezależnych taka prawda jak i kobieta :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odpowiedz dlaczego kobiety lecą na żonatych bo taki facet jak jest zajęty dodaje mu atrakcyjność bo gdyby nie był fajny nie miał by żony a jednak ma więc coś w nim jest takiego fajnego skoro go któraś poślubiła ma jakieś zalety prawda tak czy nie nie tylko wady :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo ci wykolejeńcy mają poczucie humoru, np -Czym się różni żona od monety ? -Sposobem bicia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autor po prostu ma kiepski gust, podobają mu się puste, proste lale. I jeszcze ma pretensje, że one szukają facetów ze swojego środowiska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety zawsze kochały badboyów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo z nimi nie muszą fantazjować o gwałcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×