Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Biaankaaa

Pikowane kurtki jak je nosić?

Polecane posty

Pikowana, dopasowana kurtka będzie Ci świetnie służyła podczas okresu przejściowego pomiędzy zimą a jesienią/wiosną, kiedy jest już zbyt zimno, by założyć ramoneskę albo trencz, ale jeszcze zbyt ciepło na wełniane płaszcze i grube kurtki. Wybór kurtek pikowanych w naszym sklepie jest duży, w związku z czym każda kobieta znajdzie dla siebie odpowiedni model. Poniżej prezentujemy przykładowe stylizacje i porady z naszymi kurtkami w roli głównej: 1. Przez wiele lat kurtka pikowana była kojarzona z typowo sportowymi stylizacjami. Styliści przekonują jednak, że ten element garderoby można nosić również w zestawieniu z odzieżą inspirowaną stylem miejskim: 2. Jeśli kurtka ma typowo sportowy fason - cała stylizacja powinna być spójna i nawiązywać do stylu sportowego. 3. Kurtki z futerkowym kołnierzem idealnie sprawdzą się w miejskich stylizacjach. Kolory kurtek powinny być wyraźne i odznaczać się na tle pozostałych części ubioru. 4. Sportowe: Tego typu kurtki nie są zarezerwowane jedynie dla osób, które cenią sportowy styl. W połączeniu ze szpilkami i klasycznymi dżinsami otrzymamy bardzo kobiecą stylizację. Jak nosicie kurtki pikowane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale, że co ja mam z tym zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam jedną kurtkę pikowaną i noszę ją głównie na grzyby albo na spacery :D ale jest wcięta w pasie i wydaje mi się, że według opisu pasuje do różnych stylizacji, nie tylko sportowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje modowe fascynacje czerpię ze strony allinside.pl. na tej stronie jest bardzo dużo fajnych rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×