Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Młody ze śląska

Na czym polega upokarzanie kobiet na ginekologii

Polecane posty

Gość gość
Fajnie, ale co mają pielęgniarki wspólnego z porodami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobre, ale gdzie jest Jozef ciesla?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Optymistka

Ja od ginekologa na wstępie, bez badania dowiedziałam się, że jak schudnę, to owulacja samoistnie wróci. Miesiączki nieregularne, owulacji brak od roku, waga 68 kilo, wzrost 171 cm... Nie dostałam żadnych leków. I był to profesor z wieloletnim doświadczeniem. 

Na szczęście u młodej pani doktor dostałam leki na stymulację owulacji i jestem w 18 tc. Zdiagnozowała u mnie pcos, czego tamten nie widział albo nie chciał widzieć. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 minuty temu, Optymistka napisał:

Ja od ginekologa na wstępie, bez badania dowiedziałam się, że jak schudnę, to owulacja samoistnie wróci. Miesiączki nieregularne, owulacji brak od roku, waga 68 kilo, wzrost 171 cm... Nie dostałam żadnych leków. I był to profesor z wieloletnim doświadczeniem. 

Na szczęście u młodej pani doktor dostałam leki na stymulację owulacji i jestem w 18 tc. Zdiagnozowała u mnie pcos, czego tamten nie widział albo nie chciał widzieć. 

Do tego potrzeba dwóch osób - moze byc matka bachora. bierzesz dłoń gówniaka i rozszerzasz palce. druga osoba celuje w skórę miedzy palcami mocno naciągniętą gumką recepturką. co najlepsze w tej metodzie mozesz celowac we wszystkie 8 punkotw miedzy palcami dloni i na obdukcji nic nie wykarze bo wszystkie miejsca beda rowno zaczerwienione

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×