Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasiaszatanistka1994

Mam nieustającą faze na Death, ten zespół jest genialny

Polecane posty

Gość gość
Co to za zespół ? Nigdy o takm nie słyszałem a znam się na muzyce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem co bierzesz ale bierz pół 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Co to za zespół ? Nigdy o takm nie słyszałem a znam się na muzyce " Pionierzy death metalu. Jeden z najbardziej znanych zespołów ekstremalnego metalu w historii. Na jakiej muzyce się znasz, na disco polo? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mówiłam ze znam się na muzyce.Metal nie jest żadną muzyką więc mogę nie znać takich ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Mówiłam ze znam się na muzyce.Metal nie jest żadną muzyką więc mogę nie znać takich ludzi." skoro twierdzisz, że "metal nie jest muzyką", to się na muzyce nie znasz i się kompromitujesz. I nie wiem o jakich "ludziach" mówisz, mowa cały czas o zespole metalowym, a nie o jakichś pojedyńczych osobach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może myślisz, że metal nie jest wykonywany przez zespoły, tylko pojedyńczych piosenkarzy? :D :D :D Tak dla testu - wymień może jakie intrumentarium jest konieczne to wykonywania muzyki metalowej, powinnaś to wiedzieć, no chyba, że krytykujesz muzyke metalową, kompletnie nic na jej temat nie wiedząc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To oczywiście że metal to jakiś happening ale na pewno nie muzyka . Można nie umieć w metalu grać tylko się drzeć.To raczej performance

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odczuwasz przyjemnosc z kompromitowania się poprzez gadanie groteskowych bzdur? :D "Można nie umieć w metalu grać tylko się drzeć" Dlaczego wypowiadasz się na temat metalu, skoro nic nie wiesz na temat tej muzyki? :D nie znam żadnego zespołu, którego muzycy nie potrafiliby grać, może ty znasz jakiś? :D zdziwiłabyś się jakimi wirtuozami potrafią być muzycy metalowi. Ten wokal to dla ciebie tez darcie? :D https://www.youtube.com/watch?v=uBRsr7AAVbo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak to darcie.Nie ma nic wspólnego ze spiewem Po za tym śmieszne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
metal to ścierwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Pionierzy death metalu" Raczej jedni z pionierów, bo pełnoprawni pionierzy DM, to działający w latach 1983-1987, 1990-1993 i od 2007 do teraz, Possessed.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×