Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Telefon na kartę Wasze doświadczenia

Polecane posty

Gość gość

Chciałam Was zapytać, jaki operator na kartę się najlepiej sprawdza? Chodzi mi o to, żeby nie mieć abonamentu. Jest teraz dużo operatorów telefonii komórkowej na kartę, każdy ma jakąś korzystną ofertę cenową, ale często jest tak, że jeśli kupuję starter, to potem się okazuje, że internet tak długo się ur******** że w końcu nie chce się załadować i staje się bezużyteczny. Dotychczas miałam internet w komórce z Orange, ładował się całkiem szybko, ale chcę zmienić operatora i mieć telefon na kartę. Co byście doradzili, jaki operator udostępnia szybki internet? Bo właśnie taki jest potrzebny w telefonie awaryjnie, gdy coś trzeba sprawdzić na mieście. Czy można tam przenieść dotychczasowy numer?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i oczywiście, jak wygląda zasięg poza dużym miastem operatora na kartę, którego polecacie? Czy nie było problemów z usługami roamingowymi? Dziękuję za wszystkie rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś miał telefon na kartę i może coś doradzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj kiedyś miałem operatora plus ceny i to blokowanie na przykład kupiłem doładowanie za 10 zł po tyg blokowali rozmowy wychodzące musiałem znowu doładować mimo że pieniądze na koncie miałem. Przeszedłem już 3 lata jestem w Play jestem zadowolony rozmowy są tanie i doładowanie konta ważne przez rok, jestem zadowolony polecam dużo moich znajomych ma w tej sieci, pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję Dorianie. A czy strona internetowa w Playu na kartę ładuje się w miarę szybko, żeby można było w razie porzeby szybko na ulicy znaleźć jakąś potrzebną informację? Bardzo ciekawą ofertę ma teraz Virgin, bo taryfy obejmują rozmowy nielimitowane jednocześnie na telefony komórkowe i stacjonarne. Ale internet prawie się nie ładował, a bardzo się przydaje w sytuacjach awaryjnych czy kiedy się czegoś szuka na wyjazdach. Dev, Orange odpada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś ma jeszcze jakieś opinie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam plus na kartę już od prawie 9 lat. Ładuję za 50 zł i konto jest ważne przez 3 miesiące. Często są promocje doładowan, dodają extra 20, 50 a raz nawet 100%. Za internet ściąga mi z konta co miesiąc 7 zł. Internet działa bez zarzutu, nawet w górach, gdy brak zasięgu tel. Rzadko kiedy zdarza się, że muszę ładować konto częściej niż co 3 miesiące. Roaming działa jak trzeba, jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam operatora play i jestem zadowolona, i sporo moich znajomych ma również tego operatora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sosnowiec
Virgin spoko ale teraz jest to samo w vikings mobile tylko 5zł taniej. DObrze że jest tyle konkurencji to ceny cały czas idą w dół :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×