Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zarób na chwilówkach nawet 70 zł

Polecane posty

Gość gość

Jeśli zastanawiasz się nad chwilówkami, napisz do mnie na gadu-gadu: 40343250. Możesz na chwilówkach nawet zarobić do 70 zł, pod warunkiem, że będą to Twoje pierwsze chwilówki w dwóch firmach które polecam. Szczegóły podam zainteresowanym przez gadu-gadu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skorzystałam z oferty tego pana. Są to firmy znane i reklamowane w tv. Pan wszystko mi wyjaśnił, podesłał linki, dostałam chwilówki, są już na moim koncie. Przy okazji dostałam ciekawą propozycję skorzystania ze sklepu internetowego. Jak nie lubię reklamować, to tym razem polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Godzinę temu skontaktowałem się z panem przez gadu-gadu, otrzymałem instrukcje, skorzystałem z jednej chwilówki, pieniądze mam już na koncie. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hehe jaka sciema

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej skomentować "jaka ściema" Dla niedowiarków, po to jest gadu-gadu, aby się skontaktować, podam www, są do mnie wszelkie namiary - telefon, imię i nazwisko, itp. Zachęcam do kontaktu osoby, które potrzebują szybko gotówki - otrzymasz pożyczkę 0% , a więc oddasz tyle ile pożyczysz + ode mnie dodatkowo kilkadziesiąt złotych. Pożyczkę weźmiesz z firm reklamowanych w TV - zero ściemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak jak pisałam, dam znać. Pan dzisiaj mi na konto w mbanku które założyłam z jego polecenia wysłał pieniądze. a Wiec jestem 70 złotych do przodu na dwóch pożyczkach. Super sprawa. Dziękuję !!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najtaniej wychodzą prywatne pożyczki ja swojego inwestora znalazłam na szybkigrosz.pl polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najtaniej wychodzą chwilówki wzięte w dwóch firmach, które polecam, bo jeśli są to Twoje pierwsze, oddajesz tyle i le pożyczasz .. .np. pożyczasz 500 zł , oddajesz 500 zł ... a jeszcze dodatkowo ode mnie dostajesz kasę, więc zarabiasz jeszcze na tej pożyczce ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się, można się zapętlić i wpaść w coraz większe długi. Też jestem przeciwnikiem, jednak wziąłem chwilówkę wg wytycznych, aby móc zarabiać na tym i dawać zarabiać innym. Moja oferta jest bezpieczna dla osób, które chcą zarobić na chwilówce. Szczegóły zainteresowanym podeślę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wypiertalaj pejsie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×