Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

36 tc oszczedzacie sie czy normalnie funkcjonujecie?

Polecane posty

Gość gość

Zastanawiam sie czy powinnam zwolnic czy moge dalej sprzatac- mycie lazienek, odkurzanie itp. Zastanawiam sie czy moge tez pozwolic sobie na wyjazdna kilka godzin trasa ok 2 godz od domu. dzis mi chyba zaczal odchodzic czop i zaczelam sie zastanawiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To prowokacja? Nawet nie jestes w donoszonej ciaży! Skąd wiesz czy to czop czy plamienie/krwawienie?! Twoje dziecko teraz urodzone byłoby wczesniakiem. Ty chcesz na wycieczki jechać i to tak daleko? Nie masz wybranego szpitala do porodu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli mam lezec i czekac byc moze 4 tyg? wg usg to juz 37tc, om 36

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oszczędzam sie w taki sposób ze nie mam juz sil by lazic na siłownie czy chodzic na długie spacery. Sprzątam to co jest na mojej wysokości. Ciezko mi się schylać wiec nie zmywam podlog. Staram sie nie przebywać w chemii wiec łazienkę zostawiam mężowi. Chodzę do sklepu. Na kawke z koleżankami. Z mężem do kina. Odkurzam. Ścieram kurze. Prasuje piorę. Zmywam naczynia czasem. A tak to odpoczywam. Jestem nw 34 tygodniu chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nadal pracuje zawodowo a jestem 34+1d, poza tym sprzatam to co jest na mojej wysokosci, jezdze autem i spotykam sie z ludzmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13.25 gosciu nie posraj sie z wrazenia, ty to pewnie juz od zrobienia testu gnilas w lozku....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×