Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Poraziło mnie to, co powiedziała koleżanka. Jestem w szoku.

Polecane posty

mam 24 lata mam normalne zycie ale wole zwierzeta od ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powtarzasz to jak mantrę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo nie wiem po co robicie se co chwile bachory jak w schroniskach jest tyle psow ktorym mozecie dac dom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nawet dzieciaczków do adopcji i to takich np. mających 10-12 lat, to spokojnie mogą herbatę zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha, pieprznięte dzidy :D :D :D Obyście nigdy w życiu nie znalazły nikogo, z kim zechcecie jednak te bachory płodzić. Nienormalne suki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wybrałabym kota, ale rozumiem psiarzy :) rozpatrując taki wybór w kategorii kto uczynił/uczyni mniej złego zdecydowanie wygrywa zwierzę w kategorii chrońmy słabszego wygrywa zwierzę w kategorii mojej egoistycznej fanaberii wygrywa zwierzę dziękuję za uwagę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dno, dno i jeszcze raz dno... Boże, jak nisko upadł ten świat, że ludzie wolą jakieś j****e zwierzaki od drugiego człowieka. Wierzyć się nie chce, że dla kogoś życie pieprzonego śmierdziucha jest ważniejsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gościu 02:14 Co byś zrobił w sytuacji: ratujesz psa swojego przyjaciela czy wroga swojego przyjaciela?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pies jest madrzejszy od ciebie x Pies jest z natury dociekliwy ale powszechnie znany jako głupi i jest to fakt. Hienowate są mądrzejsze od psowatych o wiele bardziej. To człowiek wszczepił w niego pierwiastki ludzkich cech tworząc nowe rasy. Pies nigdy by do tego sam nie doszedł więc człowiek stoi nad psem i jak ma ochotę go zabić to należy mu się bo jest jego panem i stoi w hierarchii zwierząt wyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nikt nie ma prawa nikogo zabijać, ale też nie rozumiem ludzi, którzy się odczłowieczyli do tego stopnia, że bardziej cenią życie psa niż drugiego człowieka. Popieram autorkę, ale widzę, że każdy uważa tutaj inaczej, każdy uważa, że to pies jest ważniejszy. nie rozumiem tego i nie zrozumiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie wyrządzili za dużo zła. Odp się od dev! Sama mam zwierzaki za które oddam życie. Nie jesteś w stanie zrozumieć, że ktoś bardziej ceni życie niewinnego zwierzęcia? Twój problem. A przyjaciółka niech cię kopnie w zadek! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli mam wybór, to ratujemy się nawzajem, we trójkę :3 zwierzę to nie rzecz tylko żywa istota. Kocha, cierpi, odczuwa ból. Zdycha? Nie, umiera tak samo jak każde stworzenie na tej planecie. Mam nadzieję, że nie posiadasz zwierząt autorko, byłoby mi ich bardzo szkoda :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×