Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

szef sam doliczył mi do pensji urlop! help

Polecane posty

Gość gość

Bo miałam trzy dni wolnego tylko ze nie prosiłam o tyle wolnego grafik sama sprawdziła szefowa.. można tak? A chciałam wykorzystać urlop wyjeżdżając na mazury do rodziny:/ Help

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a na czym opieral to wyliczenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W pracy mam tygodniowki płacone i wyszło ze miałam trzy dni wolne a 4 pracujace 29hxkwota na godzine czyli tam ponad 200zl wypłaty w kopercie patrze a tam rozpisane że + 2 dni urlopu i ze pozostało 9 dni do wykorzystania gdzie od nowego roku urlopu jeszcze nie brałam ani żadnego dnia nie wykorzystywałam a tam pozostało 9 dni? Nie czaje; /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomóżcie? Jeśli ktoś obeznany w tych tematach. .. Z tego co wiem to przysługuje mi 20 dni w pracy już będzie 3 rok jak pracuję a urlop liczony jest od nowego roku do konca roku jeśli sama nie wykorzystam to przepada a nawet nie zdążyłam poinformować o dacie w której wyjeżdżam i chciałabym urlop bo szef sam mi odliczyl, chyba żebym więcej tygodniowki wzięła hah. do tego o dziwo pozostało mi niby 9 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ci urlop przepada? Jak nie wykorzystasz urlopu wypoczynkowego w danym roku, to musisz wykorzystać go do września następnego roku. Nie wiem czy może sobie pracodawca tak łamać przepisy ale widocznie robi co mu się podoba. W każdym razie jeśli nie da Ci urlopu, to musi Ci za niego zapłacić. A miałaś ustalony urlop kiedy bierzesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze nic nie ustalalam kiedy chcę ale sam mi odlicza urlop i dopisuje więcej zł do wypłaty może myślał że będę zadowolona że to nie 200zl a ponad 300. Ale czemu 2 dni mi urlopu doliczył i zostało mi niby 9 to nie wiem;/ w tamtym roku wykorzystałam 20 dni wiec w tym byłam na czysto a tu pozostało 9 dni ;/?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może wcześniej już Ci tak podoliczał po parę dni i nie zauważyłaś? Zapytaj go, nie daj się oszukiwać. To prywaciarz? Nie wolno mu tak robić. Powiedz, żeby Ci nie płacił za urlop, bo chcesz go wykorzystać latem, a nie być uziemioną przez niego w pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prywaciarz chyba tego się obawia.. ale czemu odliczyl mi 2 dni teraz a podsumował ze zostało 9 dni;/?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy skoro dal wiecej to tak jakby ci ekwiwalent za ten urlop wyliczyl...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zapytaj szefa a nie nas. skad mamy wiedziec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prywaciarz chyba tego się obawia.. ale czemu odliczyl mi 2 dni teraz a podsumował ze zostało 9 dni;/? xx mozesz isc do panstwowej pracy, to wtedy nie bedziesz miala prywaciarza. zatrudnij sie np w jastrzęskiej spółce węglowej. ona jest panstwowa.Wszystko ci tam bedzie wolno czy nie możesz iść i zapytać szefa o chodzi????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"W każdym razie jeśli nie da Ci urlopu, to musi Ci za niego zapłacić." Przecież urlop wypoczynkowy jest płatny sam w sobie i zaległy musi zostać wykorzystany. Nie ma wyjątków i odstępstw od tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×