Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

11 dni temu mialam owulacje a dzis test negatywny czy jest szansa na ciaze?

Polecane posty

Gość gość

objawow nie mam, 11 dni temu owulka, dzis robilam test z porannego moczu paskowy niestety nawet cienia drugiej kreski, czy jest sens dalej sie ludzic czy juz czekac na @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mozesz mieć nadzieje:-) pozytywny test wychodzi często nawet kilka dni po @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja wiem ze sie robi w dniu spodziewanej @ jak sie nie wie kiedy byla owulacja u mnie byla dokldnie 11 dni temu, a stosunek byl dzien przed owulacja, a dzis test w 100 procentach negatywny nawet cienia nie bylo dlatego pytam, bo bylam juz w ciazy ktora poronilam i w tamtej mialam jasna kreske 10 dni po owulce, wiec teraz moje nadzieje ulatuja jednak moze?bardzo bym chciala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesteś nienormalna, u mnie przed @ nie było żadnej kreski, dopiero po dniu w którym się jej spodziewałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a kiedy mialas owulacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poza tym czytalam ze juz 9 dni po owulacji dziewczyny maja pozytywne testy tylko kreseczka bardzo jasniutka,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tu nie chodzi o to kiedy była owulacja tylko o stężenie beta hcg i u każdej kobiety jest ono inne. u niektórych kobiet na 5 dni przed spodziewaną miesiączką jest już tak duże że testy wychodzą pozytywne a u innych testy pozytywne wychodzą dopiero kilka dni po spodziewanym okresie. więc owulacja nie ma ty znaczenia. bo nawet sam zarodek u każdej kobiety zagnieżdża się w innym terminie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czy to ze jakis czas temu test byl pozytywny juz 10 dni po owulacji ma jakies znaczenie w tym wypadku? tamta ciaze poronilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana nasze organizmy są różne. a testy lubią się mylić. te chcę oczywiście cię przekonywać że w ciąży nie byłaś ale ja kiedyś miałam taki przypadek że zrobiłam test parę dni po owulacji wyszedł pozytywny, dwa dni później już wszystkie wychodziły negatywne nie poroniłam tylko miałam fałszywie dodatni wynik testu. oczywiście nie znam twojej sytuacji. sama testuję bardzo szybko choć lepiej nie wiedzieć o biochemicznych ciążach i lepiej dowiedzieć się po tych 4 tygodniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi już wyszedł po 11 dniach, byłam na monitoringu wiec wiem kiedy była owu. Natomiast proces zagnieżdżania trwa od 6 do 10-12 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak tylko ze ja mam problemy z zagniezdzeniem zaplodnioego jajeczka i i wczesniej wiem tym wczesniej moge reagowac tz lekarstwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skoro masz problem to leki powinnaś brac od owulacji do zrobienia testu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie ja luteinę brałam po owulacji 10 dni, potem zrobiłam test po tych 10 dniach, miałam 2 kreski brałam dalej, jak jest jedna odstawiasz luteinę i czekasz na @ jak nie przychodzi do 7 dni robisz kolejny test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja wiedziałam dokładnie kiedy mam owul. i test pokazał dokładnie po term. @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no wlasnie tylko problem w tym ze gin kazal mi brac duphaston od 16 dnia czyli 2 dni po owulacji a poniewaz w tym cyklu mialam owulke wczesniej zaczelam brac tez wczesniej lekarstwo i juz minely 10 dni i powinnam odstawic a ja nie iwm czy jest ta ciaza czy jej nie ma, raczej nie ma bo tak jak napisalam dzis 11 dzien test negatyw, czyli powinnam odstawic duphaston?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możesz zażyć duphaston sobie jeszcze 2 dni i zrób test jak negatywny to odstaw. Swoją droga poproś o luteinę jak duphaston ci się skończy, luteina jest tańsza a tą samą funkcje spełnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no tak zrobie na wszelki wypadek jednak szczerze mowiac juz nie mam zludzen, bo kiedys wyszedl mi juz w tym czasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekajaca na cud
o widze jestesmy w tej samej sytuacji patrzac na dni po owulce i po negatywnych testach chociaz ja dzis rano 9.30 zrobilam test 25 miu i wyszla blada kreska testowa. pojechalam po test innej firmy 10 miu i niestety ten o 14 nic nie pokazal a nic. takze z ciazy nici i w tym cyklu widze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekajaca na cud
niestety u mnie tak jak wiedzialam test negatywny. szanse na ciaze zmalały do 0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×