Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

kolejne "płytkie" seriale TVNu

Polecane posty

Gość gość

obejrzałam w zeszła niedziele po 1 odcinku z tych nowych seriali: "maz czy nie maz" oraz "nie rob scen" i moja opinia jest taka ze sa beznadziejne i płytkie, jedyny serial ktory mozna ogladac w tvnie to "prawo agaty", jednak najbardziej mnie cieszy ze tym razem nie nakrecili po raz kolejny badziewia "kto poslubi mojego syna":)) czy ktos tez mysli podobnie jak ja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
myśle ,że koncza im sie pomysły, z drugiej strony musza cos zmienic bo wieczne puszczania " mam talent" czy " x factor" może być nudne, a kolejne pomysły są coraz gorsze i " na siłe"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×