Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mm444

wizaż nie działa, więc będę tu

Polecane posty

Gość 86lola
Teraz jak mam czas I chce wizazowac, to jest przerwa techniczna. :( Po co dodaja te "ulepszenia". I tak to malo komu sie podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mialo byc do 11:50 a dalej niedziala :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O pieronie, tapeciary z wizazu przywedrowaly na kafeterie, koniec swiata. I jeszcze pytaja sie czy mozna przeklinac*****eprza sie z gwiazdkami w srodku wyrazu :D hahaha, czasem czytam wasze forum i nie umiem sie nadziwic ze takie idiotki chodza po tym swiecie. Pewnie z wygladu fajne d**eczki skoro tak sie marzecie tymi kosmetyczkami, ale we lbach pusto, kilka razy prowo zrobilem to od razu bany, ja p*****le ale syf :P ciekawe ze o problemach z cipka mozna tam pisac a posmiac sie nie wolno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakaSobie24
Nie działa mi wizaz.pl, wyskakuje mi błąd bazy danych. Możecie proszę sprawdzić, czy wam też nie działa? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kafeteria jest ok, ale wizaz to dno i pięć metrów mułu. Poziom intelektualny większości forumowiczek wizazu jest na poziomie nogi od stołu i aż dziw, że potrafią obsługiwać komputer - może mąż albo dzieci logują im się na stronę. Poziom natomiast emocjonalny jest nie do skomentowania w ogóle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brak słów w języku potocznym, ale też terminologi psychiatrycznej na takie natężenie złośliw ości, wredo ty i kompleksów jaki prezentują te wstręt ne, puste baby na wiza zu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia445
Ale może musi być takie miejsce jak wizaz gdzie wszystkie zgorzkniałe, tępe, zakompleksione babska muszą się spotkać? Może wylanie hektolitrów jadu pozwala uniknąć im ciężkiej depresji, podnosi samopoczucie? Może tylko dzięki temu wiele z nich się nie powiesi bo lanie jadu wyznaczyło im sens w ich pustych i bezwartościowych życiach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak czy inaczej posiadać na wizaz konto to wstyd i obciach bo w końcu: pokaż mi swoich przyjaciół a powiem ci kim jesteś. kafeteria też jest różna, ale jednak zdecydowana większość forumowiczek jest fajna i normalna - no może z wyjątkiem tych co przenoszą zwyczaje z wizazu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×