Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

jakie kursy ukończyliście?

Polecane posty

Gość gość

dzięki którym znaleźliście pracę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak sie kotom buty szyje i niegrzeczne dzieci bije

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odbyłam wiele kursów, głównie z PUP, ale żaden mi się nie przydał w życiu zawodowym. W końcu zaczęłam szukać darmowych praktyk i staży, odbyłam kurs masażu gorącymi kamieniami http://www.bartmaj.pl/kursy/masaz/gorace-kamienie i bańką chińską. Obecnie otworzyłam mały gabinet masażu :) liczę, że moje usługi będą się cieszyły popularnością i zainteresowaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czy masz jakies hobby bo to wazne jest w zyciu 333 www.youtube.com/watch?v=pKCDtTs0vWg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odessania tluszczu z za grubych partii ciala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja skończyłam kurs menadżerski, zarządzanie zespołem itp. Znam ciekawą stronę, gdzie znajdują się kursy z całego kraju, rekrutacyjna rewolucja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
również skorzystałem z kursów, które mają do zaoferowania na rekrutacyjnarewolucja.pl, strona godna polecenia ! warto !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem menagerem od kilku lat i skończyłam kursy z zarządzania projektami, ipma, controlling i kurs project manager. Wszystkie polecam osobom, które chciałyby powiązać swą przyszłość z zarządzaniem, marketingiem etc. Jestem z Małopolski i znajomi polecali mi pm2pm, które zajmuje się takimi szkoleniami. Muszę przyznać, że bardzo mi się podobało i nie żałuję. Teraz mam pracę w zawodzie, a nie zmarnowałam czasu na podyplomówki :) Strona pm2pm:http://pm2pm.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozaliaa
Zainteresowanym kursami masażu, mogę polecić http://biostudio.pl -szkoła organizuje między innymi kursy masażu klasycznego, relaksacyjnego, gorącymi kamieniami, kursy kinesiotapingu. Działają na terenie 12 miast w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
blablabla reklamy sie zaczna,wszystko takie podejrzane i nasciemniane, ful profeszynal ale sztuczni jestescie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
noo podajcie jakies strony, na lubie np. redtube. com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zapisałam się na kurs zawodowy do www.zdz.lodz.pl. Mam zajęcia w Łodzi, wybrałam kurs administracyjno-biurowy, jestem zadowolona z wyboru , zajęcia są ciekawe i dużo mi dają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie, ale mój maż chodził na kursy do www.galileum.pl to dzięki nim podwyższył swoje kwalifikacje i znalazł lepszą pracę. Warto wiec zajrzeć, jeśli nawet się nie chce samemu, można polecić komuś innemu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem kurs grafika komputerowego, na którym bardzo dobrze poznałem programy takie jak: Photoshop i Illustrator. Oczywiście później musiałem sporo pracować w domu i ćwiczyć te umiejętności, ale wiecie co? Opłaciło się! Dzięki temu do stałem pracę w CMA firmie eventowej, która ma swój własny Dział Video i Animacji. Od niedawna na stronie firmy pojawiła się oferta, dla stażysty między innymi w tym dziale. Gdyby ktoś się interesował tą tematyką, to polecam, tutaj zdobędzie praktyczną wiedzę i umiejętności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×