Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Gdzie wyrzucić stary komputer?

Polecane posty

Gość gość

Oddanie szkole odpada, bo nie chcę żeby ktoś coś mi tam grzebał. Nawet kiedy usunę pliki, można je przywrócić. Gdzie można zniszczyć stary, niepotrzebny mi komputer? Leży u mnie już długo i nie wiem co z nim zrobić..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam dość,zajmuje mi ten stary komputer sporo miejsca :( podajcie jakąkolwiek propozycje, może wysypisko? up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:28 i tak wolałabym gdzieś zniszczyć, to strasznie stary i zakurzony komputer, raczej nikt go nie będzie chciał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rozkręć na części i niepotrzebne elementy wyrzuć do śmieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ostatnio postawiłem obok śmietnika stary telewizor kineskopowy, po zaledwie pół godzinie już go tam nie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ok, dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oddaj dzieciom do zabawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wpisz w internet EKO śmieci i nazwę twojego miasta a wyskoczą ci adresy gdzie bezpłatnie przyjmują i utylizują .Ja miałam parę takich urządzeń\telewizor, radio, głośniki, żelazko\zadzwoniłam do nich ,przyjechali, zabrali i jeszcze podziękowali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wyjmij dysk i poloz przy smieciach albo zobacz czy nie masz biednych sasiadow, moze by chcieli. ja nie wiem jak mozna chciec zniszczyc cos starego a dobrego zamiast komus oddac? nawet bez dysku moze sie komus na cos przyda, chocby studentowi informatyki zeby sobie pogrzebal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stare sprzety rtv i agd kochani należy oddawac do punktow skupu, bo mogą być niebezpieczne. Np. tutaj www.elektrosmieci.warszawa.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez mam problem z komputerem i coś czuje, ze włąsnie na złomie sie skonczy, a nie wiecie jakie czesci mogą się jeszcze przydac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zalezy, co konkretnie się popsulo. Ja się za bardzo nie znam, ale takie rzeczy najlepiej jest oddać do punktu skupu elektrośmieci. Można się pozbyć problemu, a przy okazji zarobić parę groszy. W Warszawie dobre ceny za takie rzeczy ma ten skup złomu http://www.skupzlomu-elektroniki.pl/oferta/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RowlaR
Możesz go oddać w ręce http://elektrosmieci.warszawa.pl/ . Ktoś już wspomniał o tym też wyżej, widać nie tylko ja lubię tę firmę :)Oni to potem odpowiednio utylizują i masz problem z głowy :) Ja tak zrobiłam ze swoim starym telewizorem, też się zastanawiałam gdzie go wyrzucić. Do tego możesz się z nimi umówić na konkretny termin i nie ma znaczenia, ile posiadasz rzeczy na oddanie – przyjadą :) Mi pomogli, pomogą i tobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stare komputery oraz inny zużyty sprzęt elektroniczny warto oddać do firm takich jak www.recykling-karat.pl Zajmują się bezpłatnym odbiorem sprzętu elektronicznego i zużytych baterii oraz ich recyklingiem i utylizacją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalina

W firmie, w której pracuje, w związku z wprowadzeniem RODO (ale nie tylko) zainwestowano w sprzęt do czyszczenia danych z dysków (nawet niedziałających) - Demganetyzer ProDevice, dzięki temu możemy być spokojni, że dane klientów są bezpieczne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×