Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gośćchrzest

ubranko do chrztu dla chłopca

Polecane posty

Gość gośćchrzest

Jakie się teraz kupuje ubranka do chrztu, nigdy na żadnym nie byłam, a niedługo mam chrzest własnego dziecka. Możecie mi polecić jakiś fajny sklep? Jestem z warszawy. Jak były ubrane wasze dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mozesz kupic przez internet jest tego pełno:) ja miałam przy pierwszym dziecku ubranko uszyte przez moja babcie teraz bede kupywac na allegro taki garniturek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam dla swojego taki cieplutki materiał coś jakby polarek ale trochę inne, spodenki bluzeczkę na suwaku i czapeczkę. Było zimno wtedy to akurat super pasowało, kupowałam w sklepie z odzieżą dziecinną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja kupiłam na allegro śliczny garniturek do chrztu taki jasny chrzcimy dziecko jak bedzie miał 6 miesiecy wcześniej nie chcemy wolimy jak już bedzie siedzieć i ten garniturek bedzie mu bardziej pasował na razie jest malutkim noworodkiem i poczeka aż urośnie do garniturku to tego mam czapeczkę, sliczne białe buciki i biały krawacik będzie elegancki sama ubieram jasna sukienkę, kremową, i jasne buty tylko żakiet to tego jakiś dobiorę z tych co mam i gotowe... polecam allegro ja kupiłam po innym dziecku ale nic nie zniszczony i o 2/3 tanszy dziecko miało to na sobie parę godzin więc jest jak nowy po obiedzie zamierzam potem małego przebrać i tak w coś wygodnego więc niewiele będzie miał to na sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8:58 jeśli miałaś spodenki ,to chyba aż tak zimno nie było:O SPODNIE,ty tłuku wsiowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie podobaja mi sie te garnitury, mój mial bialego bodziaka, śpiochy a na to taki kpl zrobiony na drutach przez babcie moja. Ślicznie wygladal i bylo mu WYGODNIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do autorki: Moje dziecko nie miało żadnego stroju na chrzest, ponieważ go nie chrzciłam. Niedługo rodzę drugie i też nie zamierzam. Natomiast wydaje mi się, że małe dziecko w garniturku wygląda śmiesznie i nie jest mu w tym wygodnie. Można znaleźć inne rozwiązania. Do 8:58 Odzież dziecinna?? Nie ma czegoś takiego.. Do 9:28 Jak miał śpiochy, tzn, że miał poniżej 3 miesięcy na chrzcie? Jakoś nie wyobrażam sobie starszych dzieci w śpiochach.. nigdzie, nieważne, czy w domu czy poza nim. Można znaleźć dobre rozwiązanie pomiędzy garniturem, a śpiochami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie podobają mi się małe garnitury, więc mój miał biało-błękitny komplet. Kaftanik plus śpioch z ciepłego materiału, do tego białą czapkę. Był październik, więc już nic więcej na to nie zakładałam, tylko becik do wózka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ps. Miał 2 msce. Dla mnie też później śpiochy istnieją już tylko jako pidżama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Synka chrzest bedzie w maju. Kupilam bialy rampers z delikatnymi dodatkami niebieskiego przy kolnierzu. Mam nadzieje, ze ubierze go jeszcze kilka razy przez cale lato. Mam tez biala koszule i kamizelke na przebranie w razie czego, musze tylko dokupic spodenki lub spodnie. Ogolnie ciezko z ubraniem dla chlopca. Nie chcialam kupowac garmituru, bo wydaje mi sie to niewygodne. W spiochach przeciez nie pojdzie, jest za duzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:):) kocham takie tematy na forach :) do chrztu to Ci nie doradzę, ale takie ubranka "na codzien" to sobie zobacz tutaj http://pepiq.pl/12-Chlopcy . masz nie tylko prześliczne wzorki i kolorki ale wszystko z bawełny organicznej. dla mnie to jest bardzo ważne , żeby materiał był najlepszy dla Dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kup coś ładnego co potem wynosi a w jasnych kolorkach , te wszystkie garniturki itp są bardzo drogie i jak już dziewczyny napisały niewygodne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi się wydaje, że najlepiej ubrać w coś co jeszcze można kiedyś użyć. W garniturek raczej drugi raz dziecka nie ubierzemy. Bluzeczka, czy sweterek sa bardziej praktyczne. Ładne ubranka polecam firmy Mayoral. W internecie do kupienia np. tu http://www.fazikids.pl/ubrania_do_chrztu.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość komiaa
A my zamawialiśmy w http://www.paramentum.com.pl/ to jest właśnie firma, które specjalizuje się w sprzedaży takich ubranek do chrztu. Te ubranka są bardzo ładne i bardz dobrej jakości, co widać po uszyciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mattka
Jeżeli oprócz wyglądu i jakości stroju do chrztu, ważne jest dla Ciebie także zdrowie Twojego dziecka, to polecam www.ubranka-lapetite.pl Szyją w Polsce z tkanin z odpowiednimi atestami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My też właśnie zastanawiamy się nad zakupem ubranka. Nie chcemy nic przesadnie eleganckiego jednak wydaje mi się, że ubranko powinno być odświętne - my musimy kupować podwójnie:). W sklepach wszystko to samo :( Znaleźliśmy kilka fajnych rzeczy na allegro i jeszcze taki śliczny komplecik http://www.czasnachrzest.pl/frak-do-chrztu/frak-do-chrztu-dla-chlopca fajny bo na pewno wszystkie części mogłabym wykorzystać jeszcze później np. na święta Bożego Narodzenia. Jak myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój synek miał garniturek brązowy z polyskujaca niteczka. Koszula kamizelka marynarka mini krawacik. Do tego białe buciki cienki kaszkiecik pod który ubralam ciepła czape bo byl to 2 grudnia.Do garnituru byl ciepły polarowy plaszczyk i piękny brązowy w złote wzory szal. Wyglądał jak mały arystokrata dosłownie :D potem na wigilię się to przydało i święta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Garniturki wyglądają często kiczowato. Ja swojego chrzciłam, jak miał 3 lata, miał spodnie ciemne, koszulę białą z muchą i kamizelkę z dzianiny (kwiecień). Nic błyszczącego, takie normalne wygodne ubranie, ale w barwach podkreślających, że to jakaś gala. Elementu stroju wykorzystywałam później juz oddzielnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My się ubieraliśmy w mydream - www.mydream.pl - oni maja genialne <3 i naturalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chrzcielne Ślotały za 500-1000 zł wjeżdzają z różowym laptopem, jak sie zrzygam to zaczne ciąć, chrzcielne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po tych wjazdach prezentują listy gosci i dowalaja placeba na antykoncepcyjnych i tabletkach typu antybiotyk. rozsylaja do ginekologow i do aptek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna22

Podrzucam link do artykułu na ten temat, polecam się zapoznać :)
http://katalogklejow3m.pl/stroj-dla-dziecka-do-chrztu/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania

Ja zamawiałam prosto od producenta Bamar Nicol! Świetna jakość oraz dobra cena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×