Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

już mu nie zależy?

Polecane posty

Gość gość

Witam. Mam spory problem. Kocham chłopaka, który ma mnie w dup**. Zerwal ze mna jakis miesiąc temu.Fakt nie byliśmy długo ze sobą, ale zdążyłam go pokochać i to niebyło żadne zauroczenie wiem to. No, ale co z tego, że go kocham skoro on ze mną zerwał :( powinnam zapomnieć, znaleźć kogoś innego,lepszego no, ale kocham go. Sporo się klocilismy, były spiny niby o nic, które niby ja robiłam. No, ale przejdę do rzeczy. Zrywajac ze mną po tym jak wręcz krzycząc powiedziałam mu żeby się ze mną nie bawił i powiedział, że to koniec on to zrobił. Nw widziałam szklane oczy kiedy z nim rozmawiałam, poświęcił mi sporo czasu chcąc nie chcąc. No, ale chodzi mi o to, że powiedział mi, że mu nie zależy już tak z dnia na dzień. Można tak? Czy serio tak może być ? Wiem, życie jest trudne, robi nam na złość i wgl, ale ja jestem tego zdania, że raczej nie. Może po prostu sb wmawiam. I nie rozumiem jeszcze tej rzeczy, że on mnie kocha, ale mu nie zależy czy to możliwe?. To są jego słowa. Proszę o jakieś rady, przemyślenia co na ten temat. Bardzo mi to pomoże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×