Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

robienie mebli

Polecane posty

Gość gość

jak myślicie, czy odnawianie starych mebli to opłacalny biznes? kiedyś coś się tam zajmowałam meblami i projektowaniem, chciałam do tego wróćić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
opłacalny, sama sie zajmuję renowacją, prowadzę mały sklep u siebie w mieście i musze przyznać ze idzie to całkiem nieźle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trzeba mieć główę pełną pomysłów i dobre narzędzia :) dekoracje i inne akcesoria kupuję zawsze w Sparcie bo mają bardzo fajne elementy, i ceny konkurencyjne, a jak się w większej ilości to bierze to cena ma znaczenie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moim zdaniem nie tylko odnawianie, ale samo robienie mebli jest opłacalne, dobry biznes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
myślę, że warto próbować sił w tym biznesie, ja działam w przemyśle meblarskim od wielu lat z powodzeniem, tylko koniecznie trzeba inwestować w materiały dobrej jakości, np. kołki do konstrukcji mebli z http://kolkidrewniane.pl/ klienci potrafią rozpoznać dobrą jakość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mi się, że tak, teraz dużo ludzi się tym interesuje;) można też prowadzić warsztaty z tego;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wydaje mi się że może być to dochodowy biznes. Popytaj w swoim regionie czy jest zapotrzebowanie na tego typu usługi. Jeśli będziesz szukał narzędzi do obróbki drewna to mogę polecić Ci www.p-aspi.pl. Mają świetny stosunek ceny do jakości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×