Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Komunia dziecka

Polecane posty

Gość gość

Na ile osób i gdzie robicie komunię .U mnie będzie prawie 50 osób 150 zł płacę od osoby czyli 7500 zł ta imprezka :D Czy goście pytali dziecko co chce dostać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestes j******a. Na 50 osób to ja mialam wesele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jestem pierwotnie ta mamy tak duże rodziny ze wesele robiliśmy na 120 osób . Kurde to są najbliższe Osoby z naszej rodziny plus ojciec i dziadkowie syna .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama jestem przerażona miałam nadzieję że mój były mąż i jego rodzice nie przyjdą bo nie utrzymują z małym kontaktu ale gdzie tam wyzerka na mój koszt bo pewnie tatuś złotówki nie dołoży to oczywiście ze przyjdą ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas będzie 23. Tylko najbliższa rodzina i chrzestni. Chrzestna już kupiła komputer, chrzestny ma w planie dać dziecku pieniądze. Reszta rodziny się nie deklarowała. Najważniejsze żeby byli. My organizujemy imprezę (w domu)- to nasz wkład. Dziecko jeszcze nie wie co dostanie. Bardzo się przejmuje całą ceremonią. Wie, że prezenty będą ale na szczęście skupia się i na duchowym aspekcie. Menu już zaplanowane, mam wiele pomysłów w głowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W sumie zaproszeni to nasi rodzice 4 osoby rodzeństwo od strony męża 8 osób plus 4 dzieci z mojej strony rodzeństwo 6 plus 4 dzieci pra dziadkowie 8 osób bo wszyscy żyją były mąż jego rodzice i jego rodzeństwo z dziećmi to 10 osób chrzestny z rodziną 4 osoby no i nasza 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja aggraffka mam za małe mieszkanie na robienie takiej imprezy w domu żałuję że zaprosiłem byłego męża i ta bandę od niego ale głupio było tak wejść i ich nie zapraszać chodź czułam się tam okropnie . Całe nasze oszczędności pójdą na komunie :/ a ja wściekła dopiero dziś usiadłam policzył am co i jak i za głowę się chwyciłam zła jestem na siebie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba cie kobieto pokrecilo robic tak duza impreze bez wkladu finansowego ojca dziecka. Jak masz kase to ok ale jak ci sie nie przelewa to bym to przemyslala. Te 8 tysiecy moglabys przeznaczyc na mase atrakcji dla syna teraz czy za jakis czas. Bo raczej pociotki od strony exa nie dadza dziecku kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie żałuję że ich zaprosiłam nawet syn ich nie chciał ale doszliśmy do wniosku ze nie pasuje zachowywać się jak oni ... Madryt polak po szkodzie mam nadzieje ze zadzwonię ze nie przyjdą ... Na kasę nie narzekam ale nie mam jej nie wiadomo ile te 8 tys to oszczędności z kilku lat ale syn chciał mieć przyjęcie . Nie żałuję kasy na rodzinę moja i obecnego męża ale na tych wieśniaków tak .. Bo alimentów nie ma kto płacić ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaprosiłbym tylko do kościoła. Dlaczego ma przyjść z cała rodzinka i nażreć sie za darmo jesli nie łozy na syna? Moj ojciec i jego rodzina byli tylko w kościele. Po uroczystości złożyli mi życzenia, dostałam prezenty i tyle. Z reszta rodziny czyli mama, rodzenstwem, babcia i chrzestnymi poszliśmy do domu na obiad itd (20 lat temu). Jak slub brałam tez ojca do kościoła tylko zaprosiłam. Mogłam na wesele, ale mam w d***e. Do dzisiaj wisi mi ponad 15 000zl alimentow i raczej nie zamierza ich zaplacic, wiec na huj mi on.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hehe to mało Co wisi mój były mąż tylko na mnie i na syna ma 30 tys długu plus fundusz mamy wysokie alimenty . Ale nie płacił i nie płaci ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja Tobie się dziwię, że w ogóle na ślub go też zaprosiłaś :D U mnie identyczny układ. Ale ja byłemu i jego rodzince powiedziałam: zapraszam do kościoła, a jak mają ochotę na imprezę, to niech sobie tydzień później z młodą zrobią sami 🖐️ U mnie będzie tylko najbliższa rodzina, w sumie (z nami) 11 osób (w tym już dzieci). Obiad w domu (catering), przekąski (robię sama), tort (zamówiony) i jakieś 2 ciasta (zrobi moja mama i chrzestna młodej, bo ja jestem lewarem jeśli chodzi o cukiernictwo). +napoje, owoce, wino i tyle. Kokosów nie wydam, przewiduję zmieścić się w tysialu, już z zaproszeniami :P A jeśli chodzi o prezenty- u nas też nie będzie szału (mp4, cyfrówka ale taka do 300zł + wszyscy złożymy się na płaski tv do pokoju małej, ok 600zł w sumie), tzn nie wiem czy to dużo czy mało, myślę, że akurat, pewnie i tak dziadkowie czy chrzestna dołożą $ w kopercie, na pewno mała dostanie Biblię. Natomiast jej tatuś juz zapowiedział jej laptopa, psp i nową komórkę, pytając przewrotnie "a co ci kupi mama, bo prezent na komunię to musi być bombowy" :o Także aktualnie jestem na etapie tłumaczenia dziecku o co tak naprawdę biega w tym Sakramencie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas rodzice rodzeństwo i nasi dziadkowie to już ponad 30 osób mi nie chodzi o kasę tylko o sam fakt ze głupia byłam I ich zaprosiłam bo 1500 by się zostało . U ciebie gościu wnioskuję ze ex ma kontakt z dzieckiem a u mnie zero kontaktu mały ich widział po raz pierwszy od 5 lat ... Mój ex jest nawet praw do dziecka pozbawiony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przy organizacji komunii bardzo wazny jest sprawdzony catering, ciesze się ze ja już mam te kwestie za soba, koleżanka polecila mi catering http://www.gardenparty.pl/. Na komunii jej dziecka jedzenie bardzo mi smakowalo wiec wiem i nas będzie pysznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małgośkaka
Jeśli impreza komunijna ma odbyć się w ogrodzie to polecam ofertę na www.zamkidmuchane.org.pl - szeroka oferta, atrakcyjne ceny, dowóz gratis i wyśmienita zabawa dla dzieci i dorosłych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
50 osób? Ja skromnie - rodzice, czyli my, jedna babcia, rodzice chrzestni - chrzestny sam [odległość i choroba dziecka nie pozwala na przyjazd z rodziną], chrzestna z mężem i moja siostra z mężem. Plus 5 dzieci -2 siostry, 1szwagierki i 2 naszych [w tym komunista:D] Przyjecie kameralne, w domu, bez stresów. Myślałam o kateringu, ale siostra zaoferowała się zrobić kilka potraw, teściowa upiekła ciasta, tort - prezent od koleżanki, salon z jadalnią duży - 58m2. Syn dostał od nas tylko wypasiony, dobry rower, reszta w kopertach - ok 2.000 euro. Dołożymy i kupimy synowi kolejną atrakcyjną działkę na Mazurach. Najlepsza lokata, kiedyś jak pójdzie na studia zawsze będzie mógł ją sprzedać. Syn jest już posiadaczem tableta [dostał na urodziny]. laptopa [prezent od Mikołaja] , telefon komórko0wy ma, chrzestny opłaca systematycznie w szkółce jeździeckiej, a moja siostra bezpłatnie uczy go gry na organach. Dalszych kuzynów, powinowatych nie zapraszamy, nie wszyscy też zaproszeni goście przyjęli zaproszenie - my mieszkamy w Niemczech, koszty takiej imprezy czasami są nie do pokonania - sam dojazd kosztuje. Właśnie dzisiaj nasz syn przystąpił do 1 Komunii św.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polscy katolicy - jak zwykle impreza najważniejsza i licytacja kto więcej, kto lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćula
nie posyłałam do komuni bo nie praktykuje,ale ludzie których znam i szanuje-praktykujący katolicy,gdy wysyłali dzieci to skupiali się na sferze duchowej i tego też uczyli swoje dzieci,były skromne obiady i radość z przyjęcia ciała chrystusa,a nie huczne imprezy ,restauracje i prezenty po 1500 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie dzisiaj nasz syn przystąpił do 1 Komunii św. xxxxxxxxxxxxx Jednak to było wczoraj... nie zerknęłam na zegarek, a to już po północy. Na szczęście jutro nie idziemy do pracy - wolne z tytułu komunii dziecka, dobra wola pracodawców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja na komunię zamówiłam catering z Party (http://party.com.pl/), ale tylko z powodów zdrowotnych - sama raczej przy garach bym tyle nie wystała, a kucharki kręcące się po mojej kuchni jakoś mnie nie kręcą. A z imprez firmowych wiem, ze jedzenie u nich jest bardzo smaczne i porcje nie są malutkie. Komunia na 20 osób, czyli najbliższa rodzina plus chrzestni z rodzinami. Nie kalkuluję, czy zwróci mi się w kopertach, prezenty mają być dla dziecka :) wiem, że dostanie Biblię i złoty medalik, do tego chyba rower i fajny zegarek - czyli po dawnemu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie w tym roku komunia córki, zaproszonych 26 osób. Robimy w domu ,który jest wielki, bez ceregieli i zbednych d**ereli. Obiad, tort ,ciasta . Mieszkamy za granicą i tylko babcie przyjezdzają, reszta to najbliżsi znajomi z dziećmi. Jak bedziemy latem w polsce zrobimy większą impreze dla rodziny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja autorka ; ) Na szczęście szanowny ex i jego rodzinka nie przychodzą wiec mam 40 osób ;) Ja się nie licytuje i ale chcę wszystkich ugoscic impreza po mszy tez jest ważna dziecko będzie miało wspomnienia ... i pamiątki a jak dostanie kasę to ma swoją działkę wiec ma w co ja zainwestować za kilka lat ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iga236
My też komunijnie w tym roku. Osób będzie 20 robimy tu http://restauracjaokrasa.pl/oferta.html . Jest to nasza ulubiona restauracja, jedzenie mają świetne także na pewno będzie smakowało. Koszty nawet nie duże, bałam się że wyjdzie więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś jakaś dziwna.Moja córka rozwiodła się z mężem i wcale nie zaprosiła jego rodziny i ojca dziecka na komunię.Wysłała zaproszenia pocztą do koscioła i to wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elcia159
My zdecydowaliśmy się na komunię w restauracji. O wiele praktyczniej i wygodniej. Zaprosimy wszystkich na obiad do restauracji Smak Morza. Jedna z lepszych restauracji w Sopocie i ulubiona naszej córci .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My robiliśmy komunie dziecka na 25 osób ( przyjechało 20 ) Znajoma która poleciła mi dobry i nie drogi lokal a laczej restaurację http://www.dzikiewino.com.pl/ .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Komunię dla naszego dziecka organizowaliśmy w http://www.hotelsolec.pl/ - spełniło się wszystko to, czego wymagaliśmy. Warunki bardzo dogodne, doskonała obsługa i catering w restauracji. Dla osób z okolic Warszawy wybór idealny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas przyjęcie było rok temu w Czarnej Owcy z Nowym Targu. Restauracja ma fajny klimat, cała jest wykonana z drewna, stylizowana na staropolską karczmę, taki klimaty to ja lubię. No i jedzonko tam pyszne, obsługa szalenie miła. http://czarnaowca.com.pl/ Mają duże doświadczenie w organizacji imprez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Na ile osób i gdzie robicie komunię " No, komunię robię w kościele, bo niby gdzie indziej ją można zrobić? Przyjęcie będzie u mnie w domu, będą sami najbliżsi, dziadkowie, chrzestni z rodzinkami, mój brat, łącznie z dziećmi ok 15 osób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×