Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bardzosiesieboje

Czy to może być czerniak? Proszę pomocy:(

Polecane posty

Gość bardzosiesieboje

Mam 24 lata znamion na ciele bardzo mało, wsumie to kilka kropeczek milimetrowych- Jedno na udzie z przodu takie większe-ma tak 6x4mm taka okragła plamka lekko wypukła brązowa. Nigdy nic sie z tym nie działo do wczoraj:( zrobiła mi sie wokól tego pieprzyka obwódka ,czerwona która ma 3cm średnicy-jakby mnie komar ugryzł w środek tego pieprzyka.Boli mnie przy najmniejszym dotyku, to miejsce jest spuchnięte , czuje jakbym miała pół uda gorącego.Na 100% nie podrażniła sobie go maszynką nie zaczepiłam niczym bo to jest raczej płaskie niż wypukłe.(minimalna górka) Zapisałam sie od razu dzisiaj na wizyte gdzie to wycinają oglądają, prywatnie.Mam wizyte w czwartek. Czy ktoś może coś doradzic? Boje sie że to czerniak...:( mam męża , 1,5 roczne dziecko:( spotkał sie ktoś z takim czymś? W internecie nic nie moge znaleźć tylko że obwódka to zły znak:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spokojnie ptzede wszystkim rak nie pojawia się w ciągu jednej nocy na pewno podrażniona część to miejsce idź do lekarza spokojnie na 99 procent to nic poważnego nie denerwuj się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na pewno to nic takiego, mnie też się zrobił stan zapalny wkoło jednego znamienia i jest ok. Usunęłam parę, ale miałam dużo większe niż ty. W każdym razie warto pokazać lekarzowi. No i odpuścić solarium i używać kremów z filtrem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie tak mysle że to stan zapalny:( tylko od czego skoro to jest płaskie. Mozna sobie spodniami podrażnic płaski pieprzyk aż tak? Kurde poprostu boje sie że coś mi jest. Ten pieprzykzawsze był taki sam. Nawet nie rósł a teraz takie coś:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie martw się,gorzej gdyby Ci to znamię urosło lub zaczela sie sączyć z niego krew,miało nieregularny kształt... to na pewno jakieś podrażnienie albo stan zapalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×