Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

wczoraj uprawialam seks analny i nawet mi się podobało

Polecane posty

Gość gość

zdziwiłam się ze penis wyszedł bez żadnego żelu. .trochę bolało na początku ale partner był bardzo delikatny...a jeszcze nie dawno nigdy bym się na to nie zgodziła. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój zaczyna od minetki i mam pierwszy orgazm potem dopochwowy seks i gdy wytryśnie to mu obciągam aż mu stanie wtedy delikatnie zaczyna analka i jest cały mokry wtedy nie boli jak wchodzi powoli.Dość długo mnie kocha analnie ,lecz nie boli bo robi delikatnie i gdy ma wytrysk kolejny czuje ciepłą spermę i tez dochodzę podczas analka.Wtedy gdy sztywnieję przy orgazmie to wklada do końca i przytrzymuje go mocno w środku mocno mnie przytulająć nadzianą na pal.Jase to wspanialy seks lecz dwa razy w miesiacu by nie naruszyć zwieraczy gdyby był codziennie analek.Raz miałam ochotę na obie dziurki.Zaprosił kolegę i doszło do seksu,lecz mniejszy męża wchodził analnie bo bałam sie kolegi dużego k***ska w dupcię.A w cipce to wypełnił cała,bo jestem drobna.Kolega ma żonke wysoką i nie ma problemu z seksem dużego k***ska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oby Ci w piź/dzie wykiełkowały wszystkie syfy świata. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Oby Ci w piź/dzie wykiełkowały wszystkie syfy świata." To brzmi jak cytat z "Księgi rodzaju" Jeśli ten fragment się tam nie znalazł, to pewnie wyłącznie przez czyjeś niedopatrzenie. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a dlaczego miałabym pytać czy w ciążę zajde:/ nie jestem jakaś malolata aby pytać o takie rzeczy:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chemorojdy na pół palca miałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak coś to hemoroidy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×