Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

garnitur damski ze spodniami na komunię

Polecane posty

Gość gość

Witam mam prośbę, mam komunie syna, niestety sukienka odpada, bo mam żylaki. Chce zalozyc garnitur jasny, szerokie spodnie i zakiet. Gdzie moge kupic taki fajny, elegancki ,w sieci nic nie znalazlam. Fasony ktore mi sie podobaja to te z wybiegow. Poratujcie linkami szukam i nic nie znalazlam. Nie mam czasu zrobic sobie rajdu po sklepach bo w domu mam drugiego polrocznego synka :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Typowa katolicka komunia. Nie ważny religijny aspekt uroczystości. Ważny strój :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak wazny stroj, do kosciola mam wlozyc dzinsy ?? A o aspekt sie nie boj , gorzej ze te dzieci nie wiedza po co ida, bo sa za male. Prosilam o pomoc a nie o krytyke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze spróbuj w Top Secret? Co prawda nie mają gotowych zestawów, ale można połączyć łądne spodnie z bluzką i eleganckim żakietem. Ja sporo rzeczy u nich kupuję i jestem bardzo zadowolona. Tylko uważaj z rozmiarami, bo różnie wypadają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyna671
Znaleźć odpowiedni garnitur damski to sztuka dlatego ja szyłam na miarę :) Chciałam nie banalny i pracownicy firmy vanthorn fajnie zestawiają ze sobą faktury i kolory :) Za uszycie nie płaciłam dużo :) Zostawiam namiary jakby ktoś był zainteresowany http://www.vanthorn.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pako Lorente. Własnie w tym tygodniu kupiłam sobie i jestem bardzo zadowolona!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ubierz biale spodnie i kororowa bluzke z wycieciem. Faceci beda zachwyceni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×