Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

chrzciny dziecka

Polecane posty

Gość gość

powiedzcie mi jak w tych czasach urządza się chrzciny dla dziecka? Ile osób się zaprasza i kogo konkretnie - najbliższą rodzinę? Przyjęcie robi się częściej w restauracji czy domu? Jak to jest z alkoholem? Ile trwa takie przyjecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zapraszasz tych, których chcesz, robisz tam, gdzie cię stać/jest ci wygodniej, alkohol stawiasz lub nie, a impreza trwa róznie- w zależności od tego gdzie ją robisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak ktoś napiszę że chrzciny trwają u niego ze 3 dni ,. zaprasza się min setkę gości a alkohol leje się strumieniami - to zrobisz też tak ? Wiesz , chrzciny tak jak i inne uroczystości - robisz tak jak chcesz , jak Tobie pasuje itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja robilam w restauracji na 20 osob. bylo od obiadu chyba do 18-19

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość40
W restauracji, obiad-potem kawa, tort, lody . rodzice plus chrzestni. 9osób dorosłych, 2dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bez alkoholu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w domu, najbliżsi bez alkocholu, obiad oraz kawa i tort

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chrzicny mojego chrzesniaka były w lokalu. Była sama najbliższa rodzina, czyli było nas około 30 osób. Po mszy był obiad, potem ciasto, ploteczki, jakies kolejne gorace danie i tort :) Siostra trochę załuje, ze nie kupiła pieknego tortu na http://rogwojskiego.pl/ tylko dała się zająć tą kwestią naszej mamie, która zamówiła jakiś nieciekawy torcik. No niestety człowiek uczy się na błędach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×