Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kasieekk

Wibrator na 18 urodziny

Polecane posty

Gość kasieekk

Za nie cały miesiąc moja przyjaciółka ma 18 urodziny. Dwie pozostałe wpadły na pomysł, żeby złożyć się we 3 i kupić jej wibrator. Niestety albo stety jestem temu przeciwna i uważam to za co najmniej nie odpowiednie. Sama raczej nie chciała bym otrzymać takiego prezentu. Ale koleżanki twierdzą, że to nic takiego i będzie pamiętać ten prezent całe życie. No i jej rodzice jak to zobaczą mogą nas wziąś za niespełna rozumu. Co o tym myślicie przesadzam czy mój sprzeciw jest uzasadniony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty nie lubisz zabaw szparką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwazam, ze pomysl z tym wibratorem jest super dobry! Zabawny i jaki praktyczny... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chory pomysł. Jeżeli szanujesz przyjaciółkę to nie idź na te urodziny z takim prezentem. Miej swoje racjonalne zdanie na takie tematy pomożesz w ten sposób sama sobie zachować zdrowy rozsądek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiec i ja (facet) wypowiem sie na ten temat. Uwazam, ze pomysl jest dobry. Ja swojej kochanej zonce kupilem juz kilka takich zabawek. Przy pierwszym wibratorze byla zdziwiona, zaskoczona i moze nawet troche zla - ale do momentu jak nie zaczela sama sie zabawiac tym prezentem.... On a wie, ze ja kocham jak ona robi sobie dobrze a sama teraz tez twierdzi, ze to super zabawa. Po co drogie panie to zaklamanie i jakis glupi purytanizm... jest rok 2015 i bawmy sie wszyscy dobrze. Kupcie jej fajny wibrator i zobaczycie, ze prezent bedzie udany. Jedyne ale - jesli urodziny beda "rodzinne" w calym komplecie to moze lepiej jakos dyskretnie go dac lub obiecac, ze prezent dostanie pozniej - bo to duza niespodzianka :-) To moja rada. A.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prezent jak najbardziej dobry a przede wszystkim praktyczny. We cztery wspólnie do przetestowania i podzielenia się wrażeniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgłoszone 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgłaszam do usunięcia 🖐️:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
OK. Zgloś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×